Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a jobb a Boston terrier...

Melyik a jobb a Boston terrier vagy a Francia buldog?

Figyelt kérdés
Vennék egy kutyát mert már régóta tervezzük a francia buldogot de aztán láttam a boston terriert azért kérdezem melyik a jobb mert nem tudom melyik lenne jó szoba kutyának bár az udvarra is kiengednénk de ott van egy szálkás szőrű tacsi kan és egy német vizsla kan akik nagyon jó barátok és nem tudom nem-e bántanák válaszaitokat előre is köszönöm!
2014. júl. 23. 15:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy valamelyik "jobb".

Mindkét fajta "szobakutya", amelyek , ha van udvar, oda is szívesen kimennek.

Hogy a meglévő kutyák mit tennének a leendővel, azt pedig csakis a gazda tudhatja. Már, ha ismeri a kutyáit.

2014. júl. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
A Boston terrier az tudtommal nagyon ritka, ezért sokkal drágább, a francia bulldog meg elég "szagos".
2014. júl. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Nem bantanak-e. Nincs olyan, hogy "nem-e bantanak". Amugy meg valoszinuleg bantanak, mert egy normalis gazda, akinek jol nevelt kutyai vannak, tisztaban van azzal, hogy a kutyaja hogy viszonyul a tobbihez. Mellesleg az a ket fajta sem udvarra valo..szerintem folosleges nektek megegy kutya.
2014. júl. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
33%
Most miért beszélitek le a kérdezőt? Ha ő 3 kutyát szeretne, akkor miért ne lehetne. Miért ne lehetne 2 az udvaron, egy pedig bent a lakásba? Szerintem annál jobb nincs... Nekem a francia bulldog 100-szor jobban tetszik. Ha lány kutyust hozol, akkor nem valószínű, hogy bántanák, de ne felejtsd el ivartalanítani, mivel 2 kanod van (egyébként én ivartalanítás-ellenes vagyok). Első napokba szerintem jobban figyelj oda rájuk, és légy határozott, soha ne hagyd őket 3-an egyedül eleinte. Kb. ennyi.
2014. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
27%

3. válaszoló: szerintem hadd döntse el ő, hogy kell-e neki még egy kutya, vagy nem. Egyébként én is nemrég vettem még egy kutyát, és azonnal megkedvelték egymást a régivel, szóval ez neveléstől és nemtől is függ, hogy kedvelik-e az új kutyát a régiek, nem kell előre leszögezned, hogy nem fogják kedvelni. Amúgy rengetegen tartanak házikedvencként Német vizslát és Szálkás szőrű tacskót is. A Német vizsla valóban nem házikedvenc hivatalosan, hanem vadászkutya, de már rég háziasították, szóval lehet háziállatnak hívni. A Szálkás szőrű tacskó pedig eredetileg is házikedvenc volt - öleb (azt hiszem - nem biztos, de az biztos, hogy házikutya) - szóval kicsit el vagy tévedve kedves válaszoló. Úgy tűnik nem sokat értesz a kutyákhoz...


Szerintem Boston terriert vegyetek. Az igaz, hogy kicsit drágább - bár alkudni mindig lehet -, de szobatisztább, és könnyebben tanítható. Természeténél fogva okosabb kutya.

2014. júl. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

1. Mindketten drága fajták. 100.000 az induló pénz

2. Minden kutyától el KELL vinni sétálni

3. A boston terrier iszonyat mozgékony fajta. Inkább a francia

2014. júl. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

6. válaszoló: van 40.000-ért is Boston terrier, meg annál olcsóbbért is van. A Francia bulldog pedig sokkal olcsóbb a Boston terriernél. Egyébként az pedig teljesen egyértelmű a szobakutyáknál - a kintieknél is -, hogy vinni kell sétálni, szóval ezt nem tudom, hogy miért volt olyan fontos közölnöd...

Az árakat pedig lehet alkudni!

2014. júl. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Édesem ne írj ha nem érted :)

Nincs 40.000-ért semmilyen fajta kutya…

Nem lehet alkudozni ez nem egy pár papucs a kínai piacon.

A boston terrier egy baromi drága fajta. Ha azt mondom 100.000 még keveset írok… a francia buldog már van 100.000

2014. júl. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%

writagirl

nem is értesz hozzá,akkor ne írogass.


Egy francia bulldog 150 ezertől a csillagos ég, a boston terrier meg 250 ezer ft vagy több mivel elég ritka fajta.

A minap hallottam az orvosi rendelőben ezeket az árakat,a csajszinak franciája volt.Ő is a két fajtán vacilált és a francia mellett döntött,mert,hogy M.O-n kevés a Boston terrier és már nem volt lefoglalható kiskutya.Külföldről meg nem akartak,mert ott duplája.


Ha meg nem tenyésztőtől vesz a kérdező,nos akkor annyi betegséggel számolhat,hogy örülhet ha a kutya megéli az 1 éves kort,na meg egy keverék kutyáért kiadni 30-40 ezer ft-ot, amikor a menhelyen ingyen vagy 10 ezer ft-ért is hozol ki kutyát?


Jobb lenne ha inkább utána néznél mindkét fajtának,tenyésztőkkel beszélgetnél,mindkettő eléggé drága fajta.

Persze van 30-40 ezer ftért.. beteges,keverék kölykök..nem ajánlom,hogy ilyen olcsón vegyél kutyát..


Ha nincs 150-200 ezred kutyára,akkor a menhelyek oldalát nézegesd vagy a magyar fajták közt nézz szét,mert a magyar fajták olcsóbbak,bár ott is 70-80 ezer ft egy tk-s kutya.

2014. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy a francia hajlamosabb sokkal a betegségekre.
2014. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!