Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyának kalcium meg táplálékk...

Kutyának kalcium meg táplálékkiegészítő tablettát lehet táppal együtt adni? Mert azt írja a használatnál, hogy növekedésben lévő és házi koszton tartott kutyáknak.

Figyelt kérdés
2014. júl. 24. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha a táp prémium minőségű akkor semmi szüksége rá mert csak problémák adódhatnak a kalcium túladagolásból. Viszont ha tényleg házi koszton él akkor kell neki adni.
2014. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát most tápot kapott és az nem prémium minőségű.
2014. júl. 24. 10:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Kistestű, vagy nagytestű a kutyád? Melyik tápot adod?

A nem prémium tápok között is van bőven olyan, amiben benne van a megfelelő ásványi összetevő. Milyen táplálékkiegészítőt akarsz?

2014. júl. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én állatorvosom azt javasolta, hogy amíg nő a nagytestű kutyám, addig adjak neki kalciumot a prémium táp mellett is, de a javasolt adag felét vagy harmadát. Igaza is volt, mert mikor egyszer kifogytam a kalciumból, a kutya egy héten belül csontgyulladást kapott.
2014. júl. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én meg pont fordítva jártam, mint a 4. hozzászóló. A tenyésztő kifejezett kérésére adtam a kutyának kalciumot a táp mellé (korábban táppal etetett kutyának eszembe sem volt, természetesen jó minőségű tápról beszélek), a kutyának pedig pont így lett csonthártyagyulladása (panosititisze).
2014. júl. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, Acana mellett kapta a csonterősítőt és meszesedés jött létre az ízületeiben ...
2014. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!