Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek fajtiszta yorkie-ja...

Akinek fajtiszta yorkie-ja van, linkelne róla képet?

Figyelt kérdés
Azt hiszem hozzáedződött a szemem a vékonyka, vérszegény yorkikhoz, igazából nem tudom, milyennek kellene kinéznie. Tervezek kutyust venni, de úgy érzem nem tudnék választani, ahhoz előbb látnom kell pár "ideális" szép yorkiet. Köszönöm annak aki segít!

2014. júl. 24. 17:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem a szépség a legfontosabb. Hiába szép, ha egészségügyileg roncs. Szaporított kutyák között is van gyönyörű, csak többszázezerbe kerül, hogy életben maradjon.
2014. júl. 24. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Én se úgy értettem:)

Természetesen a szépet úgy értettem, hogy jól fejlett, egészséges vidám, jó adottságú kiskutya - aki ilyen, az általában szép:) Egy kis vérszegény fejletlen kiskutya ritkán tud szép lenni. Vagyis én így képzeltem el.:)

2014. júl. 24. 20:36
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
irj az egyik kennelnek, érdeklödj. a tenyésztö minden kérdésre válaszol, segit, még akkor is ha már nálad a kutya (szpaorito lelép, eltünik, elérhetetlenné válik, tagad, lesz...r). szép lenne a világ ha mindenki ilyen felkészült lenne, és megfogadja az emberek tanácsait :) sajnos sokan támadásnak veszik ha az ember segiteni akar, aztán meg jönnek az ujabb kérdésekkel, h ezzel mi a baj, miért ezt csinálja, igy kell-e kinéznie. sok szerencsét a kutyus projekthez! :) érdeklödj, mikorra várhatoak kiskutyák, vagy vannak-e, szerzödésröl, stb. szerintem az igaziak mindenben segiteni fognak.
2014. júl. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!