Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A jack russel terriernek...

A jack russel terriernek általába milyen a személyisége?

Figyelt kérdés
Egyszer szeretnék egy ilyen kutyát. Azt hallottam, hogy nagyon hiperkativ kutyák, sose lehet őket lefárasztani, csak mennek, és mennek. És rosszcsontok, de viszont nagyon mókás kutyák. És többen mondták, hogy nagyon oda kell ráfigyelni, mert ha nem, akkor a fejedre nőhet. Ez mégis mit jelent konkrétan? És mit lehet még róluk tudni?
2010. jan. 10. 10:47
 1/3 anonim válasza:
Nekem Jack Russelem van, valóban nagyon mókás, kedves, vicces és okos kutyusok. Igen, elég hiperaktív is, teljesen labdamániás. Minden nap igényli a játékot, többször is. Nagyon szeret a közelünkben lenni, imádja ha foglalkozunk vele, simogatjuk őt. Néha rosszcsont is tud lenni, de nagyon szófogadó, igaz, ha érzi, h vkinél megtehet dolgokat, azt meg is teszi. Adok egy linket, itt jól le van írva milyenek:) Legalábbis az enyémre teljesen ráillik. [link]
2010. jan. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Energiabomba, folytona bajt keresi, hiperaktív, akaratos pukkancs
2010. jan. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Septimius ***** válasza:
Szerintem én pontosan tudom, hogy mit jelent az, ha a JRT a gazdáik fejére nő. Szomszédaink ilyen kutyát tartanak, és soha nem sétáltatják, mindent megengednek neki. Ennek következtében a kutya szinte egész nap ordítva ugat, többi szomszéd már ideges, és erről a gazda is tud, mégsem tesz semmit. A mi kutyánk 25 kilóval nagyobb, mégis odamegy hergelni-támadni őt a kerítésen át. Apa közel 100 kilós "óriás" hozzá képest, mégis többször megtámadta. Sokszor elszabadul otthonról, és azon kapjuk, hogy embereket cserkész be: lelapulva a háta mögé lopakodik, majd torkaszakadtából megugatja őket, szívbajt rájuk hozva. Nem érdekli, hogy hányszor nagyobbak nála, mindenkit megtámad, mert azt hiszi, hogy ő a főnök. Senki sem tud neki parancsolni, a kutya akarata érvényesül, a gazdái meg röhögve mondják, hogy "terrorizálja a környezetét." Ezt csak tetézi, hogy pórázt sosem tesznek rá, emiatt össze-vissza befutkoz mindenhova, és ott is felfordulást kavar. Az összes szomszéd tiszta ideg miatta, a gazdája mégsem tesz semmit, csak hagyja, hogy egyre jobban elmérgesedjenek az indulatok. Nem tudom, mi lesz ebből, de szerintem tökéletes válasz arra, amit kérdeztél: hogy mit jelent konkrétan az, ha a JRT a fejedre nő.
2010. szept. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!