Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kellékeket érdemes...

Milyen kellékeket érdemes vásárolni egy amerikai staffordshire terriernek?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsa kérdés ez, de érdekelnének az árak is pl. egy láncos póráznak stb.
2011. okt. 22. 17:27
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Játékot ne vegyél neki!!

Mivel kb. 5 percig fog neki tartani amíg pici darabokra nem szedi szét, legyen akár a legellenállóbb tömör gumijáték.

Legolcsóbb megoldás a fadarab, de egy amstaffos ismerősömék autógumit használnak :))


Mivel akaratos kutya, nekünk a fojtónyakörv vált be, ha tudod miként kell használni, nagyon szépen fog melletted jönni.

Mi sima nylonpórázt használunk

[link]

, a láncban nem bízom, félek, hogy elszakad ( a fojtónk egyszer már szakadt el...).

2011. okt. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz rá költeni akkor egy rossz cipő is megteszi neki!:D Az első mindent leírt!:)))
2011. okt. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Később biztos megteszi, de még kisebb korában vásárolnék neki pár tartósabb dolgot.
2011. okt. 22. 18:37
 4/21 A kérdező kommentje:

Ilyen nyakörvet szeretnék neki:

[link]

2011. okt. 22. 18:38
 5/21 anonim ***** válasza:

Ha jól látom ez egy 1 soros fojtó?

Nem vagyok állatkínzó sőt!

De állítom, egy amstaffnál nem fogsz könnyen boldogulni sima nyakörvvel.

Próbálkoztunk haltival is a sima csúfos kudarca után ( mivel a csuklóm bánta), végül az 1 soros fojtónyakörv jött be.

Eljutottunk odáig, hogy már nem akar megfulladni, szépen jön mellettünk és ha elkapja a hév ( pl. izgalmas illat, másik kutya ), ezzel nagyon könnyen le lehet állítani.


Még egy tapasztalat:

Én vettem neki speciális szőrkiszedő kefét is ( olyan, mint a Furminator, csak olcsóbb változat), de alig szed ki valamit, mivel nincs aljszőrzete, így a sima kefe is ugyanolyan jó.

2011. okt. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

szia. Amig baba, én nem ajánlanám a láncnyakörvet. Elég a sima textil is, és rendes póráz. A láncpórázt felejtsd el, szar. Kiskorban még a puhább labdákat érdemes venni, és nem hagyjuk előtte állandóan, csak akkor van labda, ha játszunk.

Ebből lehet pár darab, ha apportos, már kicsinek rá lehet szoktatni a váltott labdázásra. Szóval én a helyedben. Vennék: textilnyakörv (kb. 1500 ft) bőrpóráz (3000 ft) érdemes egy flexit is venni nagyméretű: (kb. 5000 ft.) zsinóros labdák, ( 1000 ft/db) Ezenfelül szeretik a pet palackokat (érdemes pele pár nagyobb kavicsot tenni), a régi törölközőket, papucsokat:)))))

2011. okt. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2011. okt. 23. 09:08
 8/21 A kérdező kommentje:

A válasz írója 79%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 22:48


Akkor a képen látható nyakörvet ajánlod?

2011. okt. 23. 09:09
 9/21 compactegon ***** válasza:

miénk is rontó pál, de már nem szed szét állandóan mindent.

szerintem itt nézz körül nyakörv ügyben ;)

[link]

2011. okt. 23. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. okt. 23. 10:01
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!