Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék Egy Kutyát Szobakuty...

Szeretnék Egy Kutyát Szobakutyának Rövid Szőrű Kutyára Gondoltam Aminek Nem hullik A szőre De Nem Tudom, hogy Milyen Fajtát Válasszak. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Szerintetek? Tetszenének A spánielek Is De Félek, hogy Piszkálnának Miatta Mert Fiú Vagyok Szerintetek? Bocsi
2010. jan. 10. 13:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Ha igazán szeretnél valamilyen kutyát, akkor letojnád, hogy ki piszkál miatta.

És Nem Kell Ám Minden Szót Nagy Betűvel Kezdeni...

2010. jan. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pasinak valami kicsi "molosszust" tudnék elképzelni: azaz francia vagy akár angol bulldogot, mopszot. A francia bullik nagy egyéniségek, temperamentumosak, imádnak játszani és emellett igazi ölebek is. A fajtamentőknél rengeteg aranyos bully van.

[link] Itt a topicjuk. Nézz szét.

(Azt csak mellékesen jegyzem meg,h általában a rövid szőrű kutyák szőre jobban hullik, mint a hosszúaké, és könnyebben bele áll a ruhába, szőnyegbe is.)

2010. jan. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nézz körül a menhelyeken
2010. jan. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
amelyik fajtának nem nagyon hullik a szőre azt 3 havonta kozmetikáztatni kell. Westie-t ajánlom és ne is foglalkozz azokkal akik szivatnak... osztálytársamnak fiú bichon havaese és frise kutyája van. Nem nézzük b*zinak... szóval amilyent tényleg szeretnél.:) De ha azt akarod, hogy ne nagyon hulljon a napi szőrápolással is számolnod kell. 3 hetente samponos fürdetés és a kintröl jöttök be sima vízzel is leöblítheted utána töröld jól meg, nehogy megfázzon!:)
2010. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is menhelyen kéne érdeklődnöd, valami megbízható helyen, biztosan tudnak neked való kutyust adni.


Ajánlom a Noé Állatotthon Alapítványt vagy a Rexet, ha budapesti vagy.


www.noeallatotthon.hu

www.rex.hu

2010. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Yorkshire terrier, westie, spániel, bichon bolognese, bichon havanese, andol bulldog, francia bulldog, mopsz, és szard le ki mit gondol...Azok a hülyék nem bírják felfogni, hogy nincs olyan, hogy lányos kutya, meg fiús kutya...
2010. jan. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

[link]

Válaszd ki a feltéteket és oldalt megjelennek a kutyafajták.

2010. jan. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15:21-as vagyok, csak annyi, hogy egyébként én lakásban tartott, kistestű kutyának a rövid szőrű tacskót nagyon tudom ajánlani, okosak, könnyen kezelhetőek, nem kell őket kozmetikushoz hordani meg naponta fésülgetni, és ha jó nagyokat sétálsz vele, egy tacsi nem fogja szétszedni a lakást a sok fölös energiától. :) Ráadásul nem is néz ki "lányosan". :D
2010. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem Nem Tré A Spániel. Nézd Meg A Fajtamentőknél.
2010. jan. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A beagle fiús kutya és rövidszőrű.
2010. jan. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!