Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan állapítom meg a 3...

Hogyan állapítom meg a 3 napos kiskutyák nemét?

Figyelt kérdés
Eddig csak kiscicáim voltak, most látok életemben először ilyen pici kutyákat és nem tudom melyik a kan és melyik a szuka.. aki ért hozzá segítsen már :) az egyiknek ilyen kerek cucc van ott.. az melyik? :D

2014. júl. 28. 14:49
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
61%
Pedig ez szaporítás. Felelőtlen voltál, plusz éveken át mérgezted a kutyádat most meg még neked áll feljebb.
2014. júl. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
nem igaz, hogy mindenbe bele kell kötni. ez csak egy egyszerű kérdés volt. mérgezem hát.. hogyne.. mindenből ekkora ügyet kell csinálni? ez egy teljesen szabályos eljárás tudtom szerint. és egyébként sem az én felelősségem hanem a szüleimé. 5 év alatt egyszer kiszökött mikor tüzelt, úristen.. de felelőtlen vagyok.. az én anyámat :D én legalább nem ásom el, meg nem dobálom ki az utcára a kölyköket, mint némelyik undorító ember.. az elmúlt fél évben 4 kutyát fogadtam be és szereztem nekik gazdát.. szóval örülnék, ha nem pofáznátok bele mindenbe és a kérdésre válaszolnátok.
2014. júl. 29. 03:02
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Mostanában minden gyerek ekkora prosztó paraszt itt a gyakorin?
2014. júl. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Simán meg lehet különböztetni őket…

Miért kell ivartalanítod?

2014. júl. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

# 13


Ha ez nekem szólt akkor csak annyit válaszolnék rá, hogy szerintem én teljesen normális stílusban írtam a kérdést és igen, kicsit ingerülten válaszoltam rá, de szerintem a parasztságtól ez igen messze volt. Valószínűleg nem vagy tisztában a fogalmával. Nem tehetek róla, hogy néhány embernek meghaladja az értelmi szintjét az a kérés, hogy csak a kérdésre válaszoljon, meg ez egyébként is egyértelmű szerintem, ezen az oldalon a kérdésre kéne válaszolni, nem pedig elkezdeni kötekedni és olyan dolgokat írni amiket az ég világon senki nem kérdezett. Én kérek elnézést, hogy fel mertem tenni egy tök egyszerű, civilizált kérdést és elvártam, hogy normális válaszokat kapjak.

2014. júl. 29. 16:04
 16/16 A kérdező kommentje:
Ja és még annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy ahelyett, hogy azon háborogtok, hogy egy kutya kiszökik és kiskutyák születnek amik normális helyre fognak kerülni inkább a valós problémákra kéne koncentrálni, hogy mit művelnek egyes emberek az állatokkal, milyen körülmények között tartják őket, a sok roh@@dék állatkínzó meg akik felelőtlenül belemennek az állat tartásba és utána megunják és kidobálják őket stb.. na ezek tényleg felháborító dolgok! Nem olyan ember feje fölött kéne pálcát törni aki havonta fogad be kutyákat és talál nekik gazdát úgy hogy közben vállalja a kockázatot, hogy nem bír neki normális gazdát találni és inkább eszik kevesebbet, de nem hagyja, hogy egy kutya kint éhezzen az utcán valami undorító ember felelőtlensége miatt. Feltehetőleg felnőtt emberek vagytok, legyen már annyi eszetek, hogy ezt felfogjátok és nem kötekedtek, mint a 12 évesek. Ha meg gyerekek vagytok akkor nőljetek fel!
2014. júl. 29. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!