Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszi meg a kutyám a...

Miért nem eszi meg a kutyám a száraz kaját?

Figyelt kérdés
Általában házi kosztot kap, de olvastam valahol h nem jó ha mindig azt kap, próbáltuk már azt a boltban vehető száraz kaját de nem akarja megenni esetleg eszik belőle 4-5 szemet és ott hagyja. Ez lehet attól h kiskora óta a házi kaját kapja?
2014. júl. 29. 10:44
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Igen ez attól lehet mivel már megszokta, hogy mindig a finomat eszi most nem lehet már.
2014. júl. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Az én kutyám se eszi meg, ő is mindig házi kosztot kapott (ötévesen került hozzánk 1 hónapja). Lehet, hogy hülyeség, de én kalapáccsal összetöröm, és belekeverem a kajába, így nem tudja kiválogatni. :)
2014. júl. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
22%
Szerintem keverjétek öszze a tápt konzerves kajával, úgy biztosan megeszi :)
2014. júl. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
oké, köszi mindenkinek a választ :) megy a zöld kéz ;)
2014. júl. 29. 11:07
 5/7 sippara ***** válasza:
38%
Hozzá van szokva a moslékhoz. Elé teszed a száraztápot, tíz perc múlva elveszed, majd másnap azonos időpontban ugyanez, a kettő között semmi nasi, és így tovább. Pár napon belül enni fog. Na nem mintha nem dobott volna ki öt kérdést, amikben UGYANEZ le van írva kétszázszor, de hát azok biztosa nem feleltek meg az ízlésednek....
2014. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na de milyen az a száraztáp? Mert az sem mindegy! Remélem nem Pedigree vagy Chappi..
2014. júl. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
egyik sem, nálunk nem adnak olyat mindenhol :c
2014. júl. 30. 11:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!