Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vmilyen jobb minőségű, megfize...

Vmilyen jobb minőségű, megfizethető sensitive tápot ajánlana valaki?

Figyelt kérdés
A kutyám gyomra érzékeny, lehetséges, hogy a táppal van baj, bár már egy éve ezt kapja és még sosem volt gond, de most 2 hónap alatt kétszer is bél/gyomorgyulladása volt. Az ára fontos lenne, nekem kell saját pénzből vennem. Kb olyan 7000 Ft/12-15 kilót tudnék kifizetni. A Multifitről azt olvastam, hogy nem valami jó...Ötletek?
2014. júl. 29. 21:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem probálod ki a BARF-os etetést? Szinte ez jön ki legolcsóbban, és ügyelni tudsz rá hogy mit kap a kutyusod, így elkerülheted az gyulladásokat. Annyiban bonyolúltabb hogy neked kell összeállítani, de az kb 10 percet vesz igénybe.
2014. júl. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nem igazán szeretném nyers hússal etetni, tudom, hogy sokan esküsznek rá, de számomra nagyon idegen:S

Plusz szerintem sokkal többe jön ki, mint a táp, de ha van kedved vagy valakinek kedve, írhatna róla részletesen.

2014. júl. 29. 21:13
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet neked az de a kutyádnak nem hiszem :D

Én is csak most kezdek "ismerkedni" vele, szeretném lassan így táplálni a kutyámat, és húst olcsón be tudsz szerezni, akár álladeledeles boltban vagy bármi ilyen helyen, mellé valamilyen zöldség és kész, neten nézz körben rengeteg hasznos tudni valót találsz :)

2014. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bocsi a helyesírási hibáért xd este van :)
2014. júl. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Az én kutyám gyomra is nagyon érzékeny, nekem az állat eledel boltba ajánlottak egy tápot. A neve Gál. Nagyon jónak tűnik, a kutya szereti, nincs benne semmi ízfokozó, színezék, gluténmentes.

Igaz én külföldön élek, de ez a táp a Royal Canin "része" ha otthon royalt lehet kapni talán ezt is. Az ára is középkategóriába tartozik.

2014. júl. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Bárányos Pro Plan digestion? Az enyém ezt eszi, neki a bőre érzékeny, ennél drágábbat sajnos én sem tudok megfizetni. Olyan 700 Ft körül mozog kilója.
2014. júl. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Hello, mi a Purina, Dog Chow-ját használjuk már több, mint egy éve. A lazacost. Azóta nem volt begyulladva a füle és nem rágja a talpát. A szőre is frankó (pulikutya), kakija is rendben. Nekünk nagyon bejött.

15 kilós kiszerelésben nálunk 500.- kilója, kimérve pedig 650.-

2014. aug. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Jelenleg a Josera felé húzok, néztem a Britet is, de az drágább:s Ezeket boltokban meg lehet venni, vagy csak a netről lehet rendelni? Én nyíregyházi vagyok.
2014. aug. 6. 00:14
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én BARF szerint etetek olcsóbb mint a tápozás és jobb is.Macerásnak tűnik elsőnek meg drágának pedig nem az.A környékeden megkell keresni az olcsó húsforrásokat.Én pl 120FT/kg ért veszek kacsafarhátat meg 140FT/kg áron darált marhát és ezzel etetek.Egy tápot se tudsz ilyen olcsón megvenni szerintem és ez hús nem gabona.A hús mellé szoktam belsőséget is venni az pici drágább, de az egy héten 1x kell a vitaminok miatt.Ilyenre gondolok hogy marhavese, marhamáj, csirkemáj, marhalép.Kell még egy kis zöldség mellé és ennyi.Olvass utána a BARFnak van sok infó neten.Ha gondolod facebookon tudok két csoportot több ezer fővel akik olcsón tudnak szerezni húsféléket az ország nagy részén csak elkell érte menni.Ha érdekel megírom priviben.
2014. aug. 8. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Netről.De ingyen kiviszik házhoz sok cégnél az ország bármely pontjára.
2014. aug. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!