Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni divatos,...

Hol tudok venni divatos, fiatalos kosaras bikini felsőt nagy méretben jó áron Budapesten? Nem kínai , hanem jobb minőségű érdekelne, de megfizethető áron . (10000. -alatt) (90/D )

Figyelt kérdés

#bikini #90/D
2014. júl. 9. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:

[link]


Nem csak webshop, főoldalon ott a bolt címe.

2014. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bilingual ***** válasza:
90%

turkálóban. máshol nem kapsz nem kínait, de ennyiért kínait sem. :/


amúgy tényleg érdemes körülnézni egy-két turiban, szoktak jó dolgok lenni

2014. júl. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 bilingual ***** válasza:
100%

upsz, elnéztem egy 0-t

akkor viszont az elsőnek van igaza :)

2014. júl. 9. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi :-)) !

Azért jöhetnek még ötletek ,mert a Bravissima tuti bolt ,jó lesz talonba (köszi 1. válaszoló ) ,de egyik bikini felsőbe sem szerettem most bele .

2014. júl. 9. 16:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Triumph?
2014. júl. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Melltartót ott szoktam venni ... de bikiniben amik vannak általában olyan mamásak . Lehet kimegyek Biatorbágyra ,a Premier Outlet Center-be ,imádom ;) ,... hátha most is szerencsével járok !
2014. júl. 9. 16:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Tesco? Fürdőruhákat annyira nem nézegettem, de melltartóból szokott lenni ekkora.
2014. júl. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Tesco! Mindig vannak nagy méretűek. :)
2014. júl. 10. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap néztem igen ,köszi ! Volt ... de nem tetszett ,nem is a kinézete volt gáz ,hanem felvéve a szabása ! Amire azt mondtam ,hogy jól néz(ne) ki ,az nagy mellre egyáltalán nem volt való . Megint közel állok hozzá ,hogy inkább legyen drágább az a bikini , de tudom ,hogy jó . Amit utoljára vettem ,az is borsos árú volt ,de jó minőségű/szabású ...évekig hordható . Belátom most is valószinűleg jobban járok ,ha mélyebben a pénztárcámba nyúlok .pedig most nem akartam ... de ez van .
2014. júl. 11. 05:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!