Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beaglem bajúsza alatt jobb...

Beaglem bajúsza alatt jobb oldalon egy nagy kemény dudor jelent meg (1-2 cm). Lehetséges, hogy csak megszúrta magát?

Figyelt kérdés
esztétikailag kicsit olyan, mintha a fogai és a bőre közé tömnék egy kis kenyeret, vagy valamit, amitől kidudorodik az arca.mitől lehet ott? mi lehet ez? azonnal vigyem dokihoz, vagy várhat még? nem húzza el a pofiját ha megfogom.
2010. jan. 11. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
lehet h csak pattanás vagy hólyag... nézd meg pár nap múlva, ha nem fáj neki, ne foglalkozz vele, nem hal bele...
2010. jan. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ciszta?
2010. jan. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom... Én aggódós fajta vagyok, biztos elvinném dokihoz.
2010. jan. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én is elvinném dokihoz, de nincs most semmi pénzem :( ezért kérdeztem, hogy hátha volt már valakinek ilyen, és mennyire lehet ez nagy baj
2010. jan. 11. 16:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg jó alaposan kívülről, belülről. Van a közepe a dudornak, kemény/puha, gennyesedik-e, kívülről van-e nyoma sérülésnek. Ha megfogod neki és nem fáj, akkor lehet, hogy csak felsértette egy csont és bedagadt, vagy szálka, ilyesmi.

Kamilla teás gézre haraptasd rá, ha szálka, csípés, ilyesmi, az le fogja vinni a duzzanatot.

Ha fertőzés, akkor nem fog segíteni.

Ha 2-3 napon belül nem történik semmi a duzzanattal (nem lohad le), azért el kéne vinni dokihoz megnézetni.

2010. jan. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, majd írok, hogy mi lett!
2010. jan. 11. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!