Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyibe kerül egy 5-6 hetes...

Mennyibe kerül egy 5-6 hetes roti táplálása? Etetése? Eltartása? (Legdrágább, legolcsóbb)

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
5-6 hetes korban még a mamájánál a helye. Ha nagyon korán van elválasztva akkor szüksége van anyatej pótló táplálékra is. Miért érdekel hogy mennyi 5-6 hetesen a táplálása? Na mindegy. Amúgy a legolcsóbb a tesco-s száraz táp de azt nem ajánlom de az fillérek. A legdrágább meg 5-6 ezerért vehetsz 4 kilós minőségi tápot. De nézelődj ezen: www.webkutya.hu ezen minőségi száraz tápok konzervek is vannak. 5-6 hetesen még nem drága az etetése még ha minőségivel eteted se mivel avval amúgy is lényegesen kevesebb táp kell. Ha más kérdésed van írj.
2010. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

azért érdekli, mert pár kérdéssel lejjebb, már ott az előző kérdés is.. http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__593995-napi-h..

gondolom ez:D:D:D 6 hetesen meg kell kapnia az első oltást... mire elhozod a kutyát, jó lenne, hamár felkészülten várnátok... játékok, tál, póráz, ez az amaz..nem két forint lesz az tuti... attól függ, mivel akarod etetni... én azt javaslom, prémium minőségű, nagy testű kutyának való puppy táppal etesd... a tápon rajta van az etetési útmutató...

2010. jan. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Azért érdekel, mert nemsokára elhozunk egy picikét és nem ez az első hogy mindenki azt mondja nekem hogy nagyon korai elhozni ilyen kicsin (6hetes). Kicsit félek, hisz mi lesz ha nem eszik?Stb? Ez az első és nem akarom hogy bármi baja legyen. Ugyanakkor félek attól is hogy lelkileg se sérüljön h elválasztjuk 6 hetesen.

Ennyi.

2010. jan. 11. 19:19
 4/9 anonim ***** válasza:
6 hetesen ne hozd el.. Tenyésztő oda sem adja ennyi idősen! Szaporítótól veszel kutyát? :S Csak óvatosan!
2010. jan. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
enni eszik már 6 hetesen, nem itt van a kutya elásva:S
2010. jan. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
de mért nem maradhat 8 hetes koráig, nem értem:S
2010. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták (nem szaporító) hogy el lehet hozni 6 hetesen nem gond. Egyik helyen azt olvasom, 6 hetesen is el lehet hozni másik helyen h nem szabad. Egyik helyen írják hogy a szocializáció szempontjából a legjobb 8 hetesen, a másik helyen írják hogy mindegy ebből a szempontból!
2010. jan. 11. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok: Természetesen el lehet hozni 6 hetesen ha már szoktatva van a szilárd táplálékra is. DE mindenképp nézz neki anyatej pótlót is. Igen van olyan tenyésztő aki oda adja 6 hetesen. Én korainak tartom de megoldható. Hiányozni fog neki a mamája ezért célszerű valami nagyobb plüss kutyát (vagy valami állatot) oda tenni a helyére mintha az lenne az anyukája amihez hozzá bújhat. Mindenképp az legyen az első ha elhozod hogy elviszed állatorvoshoz hogy megkapja a hat hetes oltást. (ez fontos) Etesd gyakran cumisüvegből és folyamatosan szoktasd rá a szilárd táplálékra. Prémium tápot adj neki legalább egy éves koráig (Royal Canin stb.) Ezek drágák nyilván de megéri mert ekkora fejlődik a legjobban. Később már elég lesz a közép minőségi tápokból adni neki (pl. Happy Dog) Ajánlottam egy oldalt amin vannak tápok (leírás és ár is) nézegesd nyugodtan. A kezdő csomag mindenképp drága lesz sok mindent venni kell neki nem beszélve az oltásokról!

Remélem tudtam segíteni. Ha bármi kérdésed van még akkor írj, akár megadom az msn címemet is és segítek szívesen. :)

2010. jan. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megköszönném ha segitelnél, web címekkel és msn címmel is:D
2010. jan. 13. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!