Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SOS! Így nem lehet utcára...

SOS! Így nem lehet utcára vinni! Széttépi a kutyákat! Mi legyen vele?

Figyelt kérdés

Van egy 6 éves Golden retriver-Német juhász keverékem.Majdnem 60kg és akkora mint egy medve(szinte)

Nem tudom sétáltatni vinni,mert nagyon húz.(apa sem bir vele hát még én 14 éves létemre)De nagyon szeretem.Csak a gond,hogy sok a kóbot kutya errefelé,sőt még nagyobb testűek.És egyből odajönnek ha meglátnak az utcán kutyával és persze az enyém fogatcsattogtatva könyörtelenül cibálja...Tudom tudom szájkosarat rá!De amúgy egyáltalán nem aggresszív emberekkel,imádja a gyerekeket.Nem lehetne valahogy tolerálni ezt a viselkedést?Múltkor már minden ermet beleadtam hogy visszarántsam egy labradortól,akivel összeverekedett,de nem bírtam,erre jött egy ismerős és elzavarta a labit az én kutyusom meg húzott mint állat én meg leültem hátha így vissza tudom majd fogni,ehejett végighúzott a betonon...

kép róla: [link]


amúgy kan,és a nőstényekkel is összeverekszik!


2014. aug. 1. 23:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha 60 kiló a kutya, akkor az nem keverék, hanem egyszerre golden és német juhász, mert a kettő együtt lenne kb. 60 kiló. Nem túlzol egy kicsit? :) Amúgy képről nem is tűnik ezen fajták keverékének, golden akár lehet is benne, de a fene tudja.

Amúgy meg kutyasuli, kutyakiképző segít megoldani a problémát. Le kell fárasztani, meg kell nevelni, azt meg nem lehet itt három mondatban összegezni, főleg hogy nem is látjuk, hogy min kellene változtatnotok pontosan.

2014. aug. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Egyik az, hogy ez a kutya nem 60 kiló, a képről is látni, esetleg 40. De a németjuhász és a golden is 30-40 közt mozog, ja és ha golden lenne és németjuhász, akkor kicsit hosszabb kéne legyen a szőre, talán inkább labrador németjuhász, vagy ki tudja, mi. Kutyaiskola nincsen arra? Mert egyedül ennyi idősen nem fogod tudni megnevelni segítség nélkül...
2014. aug. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szerintem nem túlzok :D apa is mondta.De ez a két szülő.Pill keresem még pár képet :D
2014. aug. 1. 23:39
 4/19 anonim ***** válasza:
Na jó akkor az én németjuhászom is 60 kiló. A lényeg, hogy KUTYAISKOLA!!!
2014. aug. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Én kutyusom is elég agresszív más kutyákkal, állandóan kerülgetem a többit. Öreg már, ezért nem lehet már megműteni, de ha fiatal lenne, biztos elvinném kiivartalaníttatni. Ettől nem lesz ellenséges, nem akar majd ő lenni a falkavezér. Plusz: kutyaiskola! Vigyázz nagyon, mielőtt baj történne!
2014. aug. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

OKÉ na akkor ne legyen 60kg ne én ehhez hogy a kutya mennyi kiló nagyon nem értek!És az anyja golden az apja pedig Német juhászkutya láttam mind a két szülőt.

am képek:

[link]


és elgondolkoztunk mi is miért nem lett hosszabb szre,mikor az anyjáé is szép hosszú volt.

És a kutyasuli nagyon de nagyon messze van.

ez egy kis falu. :/

amúgy az ivartalanítás szóbajöhet

2014. aug. 1. 23:50
 7/19 dj krisztián válasza:
.ugyan ilyen volt a mienk.. mindenkivel jol kijott de kutya seta kozbe a kobor kutyaknak neki ment. Csak ot ilyenkor tudtuk kezelni mert meglett neki tanitva az a szo h NEM es apro poraz rantasokbol ert! Tanitsatok otthon az alapokra (tudja azt a tagadoszot h NEM,lab mellett setaljon,apro poraz rantasokbol es porazzal lehessen vezenyelni) ha csaladi hazba jartok csak ezek utan vigyetek setaltatni! Ha ezt nem tudjatok TI neki megtsnitani kutya suli!!!
2014. aug. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Az ivartalanítás segít a kutya nevelésében, de nem helyettesíti azt. Szóval mindenképpen csináljátok meg, de csodát ne várjatok tőle, pláne ilyen idős korban.
2014. aug. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

de nem lehet neki megtanítani semmit nagyon buta :/

nem tudok rántani a pórázon mert olyan feszes,hogy csoda hogy nem szakadt még el. :S

2014. aug. 1. 23:54
 10/19 A kérdező kommentje:
2014. aug. 1. 23:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!