Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen lehet egy Labrador-Gold...

Milyen lehet egy Labrador-Golden retriever keverék kutya? Szerintetek melyik fajta érvényesülne jobban?

Figyelt kérdés
Nekem sokkal jobban tetszik a Golden, főleg azért mert hosszabb, szebb szőrzete van. De felfigyeltem erre a keverék kutyusos hirdetésre. Ha már keverék szerintetek feketét vagy arany(barna) színben lenne szebb?:)
2010. jan. 11. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon ideális lehet a kettő kutya átmenete.

Genetikailag is biztos stabilabb, ha már keverék.

Belinkelnéd a hirdetést? Légyszi!!

Amúgy nekem a sárga labik tetszenek, én ezt a színt választanám.

De hogy melyik fajta érvényesül jobban... Erre nem lehet válaszolni. Szülőktől is függ. Én pl. ismerek olyan goldit, aki elég kövér, így testesebb, mint egy labrador. Szóval ha felhízlalod, mindenképp labis lesz... Amúgy meg, senki sem tudhatja.

2010. jan. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem pont ilyen kutyusom van!

Szép, aranyszínű a szőre, karamellszín fülei vannak, és okos csokibarna szeme. Kölyökkorában és felnőttként is labira hasonlít jobban, azt szoktam mondani is, hogy labi keverék. Kicsit hosszúkásabb a kutyus, mint a labik (ugyanannyi hús kicsit hosszab csontokon :)), a mellkasán kicsit hosszabb a szőr, és ami a leginkább goldis, az a szeme, mert az fekete keretes, mint a goldi szabványnak.

Mit is mondhatnék, gyönyörű!

Olyan okos, mit egy labi, és annyira barátságos, mint a goldenek. Szerintem szebb is, mint a szabványlabi, nekem jobban tetszik a szeme, és a zsemle-arany szőre sem igényel különösebb gondozást.

Ha újra kezdhetném, újra őt választanám :)

2010. jan. 11. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van a környékünkön egy olyan állat, ami ilyen. Testalkatra labrador, de szőrzetre golden. Vannak, amiket nehéz is elhatárolni, újabban egyre több labrador goldenesedik, és fordítva.
2010. jan. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem ilyenem van ,kép:


[link]

2010. jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!