Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen basset hound kenneleket...

Milyen basset hound kenneleket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Sziasztok:) Milyen basset hound kenneleket ajánlotok ahol hamarosan lesz kiskutya vagy ahol van aktuális kutyus?
2014. aug. 4. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Ajánlani nem tudok, mert még csak ismerősömnek sincs Basset Houndja, de ha végignézed a kennelek honlapját biztos bukkansz olyanra, ahol hamarosan lesznek kiskutyák.

2014. aug. 4. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Nekem van basset houndom :)

Mikor még csak kerestünk, én a MY Destiny-t (azt hiszem Gyöngyös) és a K&K kennelt (talán Budapest) találtam jónak...

Viszont mi nem kennelből vettünk végül, és, ha hamar akarsz kölyköt, akkor lehet, hogy te is jobban járnál, ha máshonnan szereznéd, mert ott egy évben egy kutyának max 2x lesznek kölykei...

Jó, tudom, hogy nem támogatjuk a szaporítókat, meg az örökletes betegségek, de már úgyis megszületett az a kutya, és ő nem tehet róla, akkor már legyen jó helye... Attól, mert nem kennelből való, ő is megérdemel egy jó gazdit :)

Nem azt mondom, hogy ne kennelből vegyél, egyáltalán nem akarlak lebeszélni róla, csak én csináltam így :)

2014. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó azzal, hogy megveszed a szaporítótól a kutyát, csak arra buzdítod, hogy tovább csinálja. Semmilyen kutyát nem szabad szaporítótól venni, de Bassetet pláne mivel rengeteg örökletes betegsége van.
2014. aug. 22. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!