Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutya van a képen?

Milyen fajta kutya van a képen?

Figyelt kérdés

Még tavaly készítettem a kékepeket, akkor meg is kérdeztem a gazditól, de azóra elfeljetettem mit mondtak a kutyáról. Ezért a ti segítségeteket kérem. Milyen fajta kutya ez vagy ha keverék miknek a keveréke lehet, hiába keresgéltem neten nem jutottam semmire, épp hogy csak hasonlított 1-2 fajtára amit találtam. Remélem valaki felismeri a fajtát mert bár a képen nem a legszebb élőbe gyönyörű egy kutya, szeretnék egy ilyet.


[link]


[link]



2014. aug. 5. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
12%

Amstaff? Nekik van ilyen őrült vigyoruk. :D

[link]

2014. aug. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Ő egy fajtatiszta amerikai bulldog! :).....ha egy kicsi eszed is van ,nem úgy mint a többi embernek ,van olyan oldal ,hogy amerikai bulldog mentés....facebook-on megtalálod őket...nagyon sok ilyen fajta kutya keres gazdit náluk !
2014. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%

Szia


nekem a bullmasztiff ugrott be.

2014. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
*2-es vagyok!....1000% hogy ő egy ameriki bulldog....nézzetek már utána könyörgöm ..amstaff? :OOO az biztos hogy nem mert ennek az orránál össze van húzódva a bő!.....bullmasztiff kizárva....ambull!!!!!!csak nézzétek meg google-n!!
2014. aug. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A bullmasztiff merőben más, nekünk olyan van. Am.bulldognak szerintem nem ilyen a feje.
2014. aug. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Leginkább amerikai bulldogra hasonlít, de szerintem keveredik benne másmilyen bull típusú fajta is.
2014. aug. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem amerikai bulldog, vagy annak keveréke. Staffi semmiképp, bullmasztiffhoz sincs köze.
2014. aug. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
ja értem, mert aki összespórol 150 ezret egy rendes törzskönyvezett kutyára, meg még többször ennyit a helyének a kialakítására, és nem kutyát ment hanem vásárol az már eszetlen idióta... értem én.
2014. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat megnéztem és tenyleg az amerikau bull-ra hasonlít a leginkább, illetve én ahogy néztem talán a spanyol dogra...de egyiknél a lába másiknál a füle különbözik szóval már egészen biztos vagyok benne hogy keverék, öszintén nem igazán értek a kutyafajtákhoz csak képek alapján. A lényeg hogy valami eszméletlen gyönyörű egy állat, nem bánom ha keverék, valszeg szétnézek ilyen adoptálos oldalaokon, hátha találok egy hasonló szépséget.
2014. aug. 5. 19:07
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is elsőre ambull ugrott be, de lehet benne más is.

Viszont azért az nem minden, hogy egy kutya szép. Sokkal fontosabb, hogy mennyire illik hozzád.

Ez kb olyan, hogy lehet egy nő gyönyörű, de ha kinyitja a száját, és egy értelmes mondatot nem tud kinyögni, gyorsan elszáll a varázs...

2014. aug. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!