Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért tetszik ennyire a...

Miért tetszik ennyire a yorki, havanese, bolognese fajta mindenkinek?

Figyelt kérdés
Én értem, hogy aranyosak, cukik, kicsik, és mindenkinek más tetszik stb. De "mindenkinek" ilyen kutyája van. Ennyire egyezik az ízlésük vagy csak divat? Mi fogja meg az embereket ezekben a kutyafajtákban? Mi az a tulajdonság ami miatt ennyire szeretik őket?

2014. aug. 3. 17:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nem tetszenek, sőt, kifejezetten nem tetszenek az ilyen kistestű kutyák. Még egy jó munkavonalas yorkie oké, de ezek az ölben utazós, csurkás kutyák nem.


Amúgy szerintem csak divat. Pont ezért is lett jól elcseszve a fajta, főleg a yorkie (mini, extra mini, meg hasonlók :/ ).

2014. aug. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 KGabi0000 ***** válasza:
Csak divat.Azért van ennyi belőlük,mert ez a divat,mint mondjuk pár éve a palotapincsi.Meghát kicsik,aranosak,nem foglalnak sok helyet.Nekem nem jönnek be,sokkal inkább tetszenek a keverék kutyusok.
2014. aug. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Csak a divat szerintem. nekem nem tetszenek, pláne ezek a törpe csivavák, egy macska nagyobb náluk. de tényleg kinek mi tetszik, nekem bernáthegyijeim vannak.
2014. aug. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! én is így gondolom :) keverék, mentett kutyusom van amúgy :)
2014. aug. 3. 18:13
 5/32 A kérdező kommentje:
ja és mindenkinek megy a zöld pacsi
2014. aug. 3. 18:13
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
17:47-es vagyok, az én bernáthegyijeim is menhelyről vannak:)
2014. aug. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:

Divatból szerintem is.

Nekem egyáltalán nem tetszenek.

2014. aug. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Platypus ***** válasza:
96%
Nekem sem tetszenek, de azért belátom hogy van praktikum is a dologban, nem csak majmolás. Ezek társasági kutyák, amik könnyen beilleszthetőek a városi életbe. Plusz az idős emberek is elbírnak velük. Ha meg a kedves gazdi hülye kutyát nevelni, akkor lesz egy pukkancsa amin legfeljebb bosszankodnak az emberek, míg egy nagytestű kutyával kész a tragédia.
2014. aug. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
40%
egy kutya 20 kilónál kezdődik minimum , ezek kis görcsök
2014. aug. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 KGabi0000 ***** válasza:
64%
Az én kutyám 10 kg,tacskó keverék,akkor nem kutya?
2014. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!