Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem "nagy" a korához képest?...

Nem "nagy" a korához képest? (yorki) 7 hetes

Figyelt kérdés
[link]
2014. aug. 6. 08:55
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
0%

...keverékért nem szapad pénzt adni. Csak pénzelitek a mocskos szaporítókat....

Ez olyan mintha azt mondanád, hogy keveréket nem lehet szeretni.

2014. aug. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de te abszolút kiforgatod a szavaimat. :)

Aki szereti a keverékeket több ezer kutya vár rá a menhelyen, egy szóval sem mondtam azt, hogy nem lehet őket szeretni. Csak szaporítókat nem kell támogatni, hanem inkább megmenteni egy életet.

2014. aug. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
#21 miért is lenne olyan? Míg egy menhelyről hozott kiskutyával két életet mentesz, egy szapis kölyökkel (akik többségében menhelyre jutnak) csak még több szapis kölyköt generálsz. Senki nem beszélt arról, hogy mi cuki és mi nem, illetve melyik kutya szeretni való vagy melyik nem. Az állatszeretet nem abban merül ki, hogy tolsz egy "lájkot" minden cuki kutyára, vagy esetleg még meg is osztasz egy gazdikeresőt, miközben meg tömöd a szaporítók zsebét pénzzel, hogy még több és több gazdikereső szülessen...
2014. aug. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
én nem azt mondtam hogy keverék az enyémek fajtiszták oltási könyv és törzs könyve is van
2014. aug. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!