Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gondoltátok volna ezt egy...

Gondoltátok volna ezt egy beagle-ről?

Figyelt kérdés
Pesten lakok,és a kerületben lakik egy beagle,akit már régebben is láttam a házunk előtti réten engedelmest gyakorolni.Ma amikor sétáltam a kutyámmal (aki egy golden),akkor találkoztunk velük,és beszélgettem a gazdijával.A kutyája sok engedelmes versenyen indult,jó eredményeket is szerzett.Hetek múlva fogja az IPO1-es vizsgáját letenni.Őrző-védőzik is.Kértem,hogy mutassanak pár dolgot az engedelmesből,meg is tették.Nagyon ügyes a kutya.Én is járok a goldimmal ktyasuliba,de az a beagle 100X ügyesebb az enyémnél.Ti gondoltátok volna ezt egy BEAGLE-ről?Hogy lehetséges ez?
2010. jan. 12. 18:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
nem hülye... minden kutya tanítható csak az nem mindegy h milyen a gazda hozzáállása...
2010. jan. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
25%
Nem lehet hogy kicsit felcserélted a szereplőket és te vagy az a beagle-s? :) Nem gondoltam volna és ezután sem fogom gondolni. Azért mert egy ilyen, attól még nem lesz az összes. Az őrző-védő manapság meg csak a zsákmányszerző ösztönre épít, nem a védő-ösztönre, szóval ettől nem fogja megvédeni ha sötétben megtámadják az utcán... Aki eddig nem kedvelte az ezután sem fogja, aki meg igen annak úgyis mindegy, ha már szereti.
2010. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehetséges hogy az a kutya megfelelő gazdinál van. Minden beagle ilyen lenne ha megfelelő gazdinál lenne és nem olyan személyeknél akik csak disznek tartják.Én is járok a kutyámmal suliba és itt 3 beagle van és mind borzaztó okos.Amugy szerintem minden azon múlik hogy a kutya jó kezekbe kerüljön,föleg egy beagle.
2010. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Bármilyen kutyát meglehet tanítani. Nem lehet, hogy ők már hamarabb tanulták mint ti?
2010. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem,nem én vagyok a beagles.Én nem igazán szeretem a tulajdonságaikat a beagleknek.Ezért vagyok meglepődve.
2010. jan. 12. 18:37
 6/14 A kérdező kommentje:
Az lehet,hogy hamarabb,sőt biztos,mi csak fél éve kezdtük.
2010. jan. 12. 18:38
 7/14 anonim ***** válasza:
90%

Nekem is beagle-m van. Egyik beagle-s ismerősünknek is rendkívül fegyelmezett a kutyája.

Az enyém még tanulgat, de ő is rettentően okos.

Csak foglalkozni kell vele, következetesen nevelni. Nem csoda, csak látszik hogy törődik vele a gazdája. :)

2010. jan. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Az őrző-védő nem csak a zsákmányszerző ösztönre épül manapság, mint régebben sem!

Lehet a ti sulitokban igen, de nálunk nem!

Ennek ellenére zsákmányból fel lehet egy nem őrző-védő fajtát is készíteni IPO I.-re, bár nekem nem tetszik, mikor ilyen kutyák bohóckodnak a pályán.

Annyi szép kutyás sport van, nem tudom miért kell őrző-védőzni egy vizslával mondjuk...

2010. jan. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Ja sajnos nálunk csak annyiból áll hogy rongyozás, meg a kart elkapni, elhurcolni a végén. Én meg állok ott mint egy hülye mert az én kutyám magasról lesz*r más embereket ha játszani akarnak vele.... -.-" Mondjuk nem is rendőrkutyákat képeznek...
2010. jan. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Létezhet ilyen, mint ahogy agilityző beagle-k is vannak. Lehet, hogy ő egy kivételes kutya olyan gazdival, aki nagyon jól kezeli a beagle rossz tulajdonságait. De ez nem azt jelenti, hogy aki engedelmes versenyekre akar járni, az feltétlenül beagle-t vegyen, csak azt, hogy akinek van tapasztalata, kitartása, tudása, az elérheti ezt egy beagle-vel is.
2010. jan. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!