Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik sport kennel?

Melyik sport kennel?

Figyelt kérdés
Border colliet szeretnék. Volt már ilyen kutyám ismerem a fajtát és nagyon szeretem. Eddig show vonalú kutyáim voltak rendszereken jártam velük sportolni. Most szeretnék egy igazi sport kutyát. Melyik külföldi/belföldi kennelben vannak a legjobbak? A kölyök ára természetesen nem számít.

2014. aug. 9. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lucky Summer

Brynspire

Blessed Borders

Perfect Sense

Wixtra

Poseidon


Ezek a hazaiak...


Külföldihez meg nézegess olyan sportban videókat amit űzöl, és akkor lesz egy képed h milyen kutyát szeretnél.


Btw ha normálisan űznél bármilyen sportot a kutyáddal, akkor már tudnád, h honnan illetve h kitől akarsz. Az emberek azt hiszik h ha lesz egy sport/munkaborderük, h attól többek lesznek...pedig legtöbbször még az előző kutyájukból sem hozták ki a maximumot. De hajrá, drukkolok, hogy Te rácáfolj!

2014. aug. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az eddigiek show kutyák voltak. A rendszeres sport alatt azt értem hogy hobbiból jártunk :)
2014. aug. 9. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

És show kutyából nem lehet kihozni a maxot? Azzal nem lehet versenyezni a legjobb tudásod szerint? Csak sport borderrel?

Nem azt mondom, h ne legyen, de ezt a hozzáállást sosem fogom megérteni. Én a saját kutyámból anno aki közel sem volt agilitys fajta, asszem a lehető legtöbbet kihoztam - voltunk több nemzetközi versenyen, számos magyar és külföldi handler szemináriumán és csak utána vállaltam be egy munkabordert.

Egyébként mit vársz tőle? Miben kell h más legyen és Te mit fogsz vele másképp csinálni mint az előzőekkel?

2014. aug. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
és mi lett a sóborderekkel?
2014. aug. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az egyikük meghalt a másikuk nagyon öreg :)
2014. aug. 10. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!