Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám nagyon bolhás lett...

A kutyám nagyon bolhás lett egésznap vakarózik és tele van a bőre ilyen fekete piszkokkal, mivel tudnám kiirtani az összes bolhát?

Figyelt kérdés
jó lenne ha valami bolhairtó sampont irnátok vagy linkelnétek mert a héten meg akarom fürdetni és szeretném ha full tiszta lenne és bolhamentes utána :D köszi a válaszokat

2014. aug. 9. 18:05
 1/7 anonim ***** válasza:
A fekete piszkok bolhaurulekek.furdesd meg vidd orvoshoz ő ad bolhairtot és mosd ki a fekhelyet.
2014. aug. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
orvos, ő tud adni jó sampont erre, mi is kaptunk mikor befogadtuk a kutyusunkat, tiszta bolha volt, rögtön kipusztult az összes, utána meg csepp, vagy nyakörv hogy ne legyen több.
2014. aug. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ehhez orvos! Vegyél a patikába neostomosant. Van benn használati utasítás, kutya fekhelyét, szőnyeget, mindent fújd be ezzel a löttyel.
2014. aug. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 KGabi0000 ***** válasza:
Frontline combo,nekünk bevállt,még a bolhaürüléket is kiszedte belőle,de nagyon drága.Mi nem veszünk többet ilyet,ennyiért nem,most vettünk ilyen sprayt,amit az állatkersekedésben ajánlottak,ez még próbaidőn van,de ha bemész egy állatkereskedésbe ott biztos adnak valamit.A fürdetés meg fölösleges,3 napig tart a hatása,tapasztalatból mondom,ezen a nyáron mi is megszenvedtünk a bolhákkal,de 4 naponta fürdethettem volna a kutyát és az még a petéket ki sem szedi....
2014. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Egy barátnőmnek nemrég bolhás lett mindkét kutyája, és otthon hígított almaecettel kente be őket fürdetés után, majd rájuk tette a bolhanyakörvet. A fekhelyüket is kitakarította, és elmondása szerint minden bejött.

Amúgy ha bolhanyakörvet adsz rá, és hosszabb időtartamra veszed (mondjuk 7-8 hónaposat), akkor havonta-másfél havonta illik letakarítani magát a nyakörvet, hogy kifejtse a hatását. Én ezt legtöbbször egy csiszolópapír segítségével teszem, egyszerűen ledörzsölöm róla a barna, koszos részt, és visszateszem a kutyára.

2014. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó! De jó ötletet adtál a nyakörv tisztítására! Köszi. :)

Én körömkefével szoktam, de nem jön le rendesen.

Kösziiiii! :)

2014. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nagyon szívesen, ha van még kérdés, írj :)
2014. aug. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!