Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha születtek kiskutyáim akkor...

Ha születtek kiskutyáim akkor mennyiért és kinek tudom eladni? Legálisan!

Figyelt kérdés
Ha van törzskönyvük, be vannak oltva és állat orvos volt az anyjuk mellet, mikor világra jöttek, akkor kinek, mennyiért adhatom el, hogy legális legyen? Első alom és a szüleik 4 és 5 évesek.

2014. aug. 6. 16:52
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
Kennelek 100-110 ezerért adják...
2014. aug. 6. 16:54
 2/41 anonim ***** válasza:
71%

kamu vagy kisanyám :)

nincs jobb dolgod nyáron, mint ide írkálj?

2014. aug. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
82%
"Túltermelés" van kutyából. Fajtától függően lehet eladni nagyon eltérő árakon, arra is fel kell készülni, hogy nyakadon maradnak és jó esetben elajándékozod.
2014. aug. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
91%

A kennelek azért adják 100 ezer forint felett a kutyákat, mert a szülők szűrésekkel rendelkeznek, eredményeket értek el, jó vérvonalat képviselnek, és szaktudással párosították a szülőket.

Te ezek közül melyiket csináltad? Mert az állatok ára nagyban ettől függ.


Ha meg legálisan akarsz kutyát eladni, akkor azt a hatóságoknak be kell jelentened, hiszen adóznod kell, csak akkor legális.

2014. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
Először is fiú vagyok! Másodszor pedig a kérdés részben elméleti, mert nem az én kutyáim, hanem az unokatestvéremé, de kíváncsi vagyok a válaszra ettől függetlenül.
2014. aug. 6. 17:00
 6/41 anonim ***** válasza:
74%

"labrador, retriever, németjuhász, fekete, fehér, kutya, pénz, törzskönyv"

Érdekes kulcsszavak.

2014. aug. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Miért is?
2014. aug. 6. 17:02
 8/41 A kérdező kommentje:
A fajta amiről szó van elég ritka itthon, de elég ha ennyit tudtok... 2 és 3 válaszolónak köszönöm, de nem értem miért ilyen ellenséges mindenki itt... Épp azért tettem fel a kérdést, hogy képben legyek.
2014. aug. 6. 17:03
 9/41 anonim ***** válasza:
77%
az előbb írtad ki ugyanezt a kérdést, csak törölték... :)
2014. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Most írtam ki először ezt a kérdést, de ha kiírtam volna előbb és törlik, akkor nem logikus, hogy megint kiírom?!
2014. aug. 6. 17:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!