Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar agár kennel-melyiket?

Magyar agár kennel-melyiket?

Figyelt kérdés

A közeljövőben magyar agár kiskutyát szeretnék, viszont nem vagyok képben a jelenleg is működő kennelekkel. Apróhirdetéses oldalakban nem bízom túlzottan - viszont, a magyar kennelek weblapja kb az özönvíz idején frissült utoljára.


Szóval, tudna valaki megbízható magyar agár tenyésztőket ajánlani?


köszi!


2014. aug. 9. 23:22
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

* A dologhoz hozzátartozik, hogy elsősorban hobbi és nem kiállítási célokra szeretném a kiskutyát


** bár ki tudja, mit hoz a jövő :)

2014. aug. 9. 23:24
 2/13 anonim ***** válasza:
3%
Jelentettem.
2014. aug. 9. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az okát nem értem, de, ha így láttad jónak :)
2014. aug. 9. 23:50
 4/13 anonim ***** válasza:
6%
:) :)
2014. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hobbi alatt mit értesz?
2014. aug. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
Én a Kucorgó-Dombi kennelt ajánlom.(ők kiállításokon és coursingen is eredményesen szerepelnek) Én is onnan akartam kiskutyát, csak sajnos végül nem lettek. Így most a Fényűző(inkább coursingekre járnak, de van a kutyáknak kiállítási eredménye is) kennelből veszek kölyköt.:)
2014. aug. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha csak hobbira, akkor Kucorgó-Dombi. Az egyik legjobbak, és ha meggondolnád magad, hogy mégis szeretnél kiállításra menni, akkor is szinte garantált a siker, szuper kutyáik vannak. (A Kucorgó-Dombi és a Repülj más, a Repülj-ben versenyre vannak főleg.)
2014. aug. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azért nem csak hobbira valók a Kucorgó kutyák.:)Az idei Európa Coursingen az első helyezett, Kucorgó-Dombi Galóca, a 3.Kucorgó-Dombi Galangál, és a 4.Kucorgó-Dombi Gérbics.
2014. aug. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Hobbi: nézni, gondozni, sétáltatni, tanítgatni, játszani vele etc.. tudod, amit egy Akármilyen Kutyával lehet.

Csak én ilyen gyönyörűséges fajtájúval szeretném ezt tenni :)

Kiállításra, versenyre nem szeretnék menni ( most ezt mondom 100%-ig biztosan, aztán ki tudja, mi lesz néhány agártulajként eltöltött év múltán..)


Igen, nézegettem az említett kenneleket már, csak így nem-agarasként egyelőre nehéz a döntés.

Na meg, mindig is ilyen szerelmes típusú gazdi voltam. Macskám, border colliem, többi állatom is úgy kerültek hozzám, hogy elmentem megnézni őket és BAMM megláttam Az Én Állatomat, jött a nagy szerelem és jöttek velem haza :D

Csak amíg ezt, ismerős tenyésztőkről lévén szó, velük megtehettem, egy tök új "agár világban" gondolom ez nem lehet, hiszen többnyire előjegyezés van, sokan szeretnének ilyen kiskutyákat :)

2014. aug. 10. 15:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Mint említettem, én a Fényűző kennelből veszek kiskutyát, hát nálam is úgy volt, hogy megszületett, megláttam, megszerettem, és mondtam Zsófinak (a tenyésztőnek), hogy KELL (nyilván előtte már érdeklődtem). Pedig előtte foggal-körömmel ragaszkodtam ahhoz, hogy Kucorgó kutyám lesz.:)
2014. aug. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!