Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nektek szimpatikus ez a...

Nektek szimpatikus ez a magyar agár kennel? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
[link]
2013. szept. 8. 14:58
1 2
 1/12 anonim válasza:
elég furcsa nekem nem tetszik
2013. szept. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Kérhetnék indokot,hogy mi nem tetszik benne?

Szülők?

Kiskutyák?

2013. szept. 8. 15:03
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem tűnik komolynak,nem innen vennėk.
2013. szept. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze lehet én vagyok a béna és nem találtam, de hol vannak a szülők, törzskönyvek, szürések, kiállítási eredmények, tenyésztési cél, bármi. Eladó almokon kívűl nem találtam semmit.
2013. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem ír magáról,nincs tenyészcél,nincs versenyeredmény.

2 alom van,illetve törzskönyvet találtam.Se orvosi szűrések...

2013. szept. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb. semmi nem derül ki róla, menj el, nézd meg a kutyákat, a papírjaikat, szűréseket, beszélgess a tenyésztővel, és döntsd el, hogy kell-e tőle kutya.
2013. szept. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
64%

Nekem meg pont, hogy tetszik, hogy "bejelentkezik" időnként a kiskutyákról, mit csinálnak, hogyan cseperednek, bár tényleg kitérhetne a szülőpárra, eredményekre ha vannak, meg máshol szokás a beszkennelt törzskönyvet is feltölteni. Magukról általában olyan sablonos dolgokat írnak, hogy abból nem lehet kiindulni, hogy tényleg lelkes-e vagy valami, úgyis a találkozáskor derül ki, mennyire szimpatikus.

Szóval ha a szűrései rendben vannak, szerintem teljesen nyugodtan vehetsz innen.

2013. szept. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Komolytalanok, a kutyáikról egyáltalán nincs kép. A kiskutyák törzskönyve nem nagy szám. Kiállításokra nem járnak se egyéb versenyekre. Tipikusan azok a tenyésztők akik csak úgy összeraknak 2 kutyát, hogy legyen kölyök. Én sem vennék innen kutyát!
2013. szept. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

[link]


Remélem ez sem kerülte el a figyelmeteket,itt azért találtam bőven adatot.

Nem tudom,nekem továbbá is nagyon szimpi,de mivel semmi közöm úgy igazán az agárhoz,ezért inkább kikérem a "profik" véleményét. :)

2013. szept. 9. 07:12
 10/12 Akiteki ***** válasza:

Magyar agárban nem létezik "nagy szám" törzskönyv. Mindenkinek más az ízlése.

Zafírral sokat járnak kiállításokra itthon és külföldön is. Van egy rakat champion címe.

A szűrésekről nincs információm, meg kell kérdezni Szandrát.

De úgy tudom, már nincs eladó kölyök.

2013. szept. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!