Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy bolhanyakörvet használhato...

Egy bolhanyakörvet használhatok két kutyára (elvágva)?

Figyelt kérdés
Már túl vagyunk egy spot-on-os kezelésen (úgy 3 hete kaptak, Bob Martint vettem, ugyanaz a hatóanyag, mint az Exspot-ban), de még mindig vannak bolhák. Gondoltam a Forestora, de 4 yorkira kéne, kissé húzós ára van. Nem lehet egyet két kutyára rakni? A méret okés, a súly is kb, mert ez 8 kg-ig jó, a yorkik meg olyan 2-3 kilósak. Hatna úgyis, vagy ez hülyeség lenne így?
2014. aug. 10. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
hátha a nyakörv másikfelét rendesen sikerűl összekapcsolnod valahogy, szerintem nem hülyeség.
2014. aug. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én belevarrom a textil nyakörvbe. Eddig működött, de csak rövid szőrű kuryánál
2014. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi!

Ez a belevarrás szuper ötlet!


Azt nem tudom, hogy a hatóanyag végig egyenletesen van, vagy esetleg a "tövénél" van inkább? Mert ha egyenletesen, akkor nekem úgy logikus, hogy ennek jónak kell lennie.

De mondjuk a legrosszabb esetben csak két kutyán fogom látni jobban a hatást, amelyik a jó végét kapta. Ha a másik két kutyán nem jó, akkor kapnak újat legfeljebb.

2014. aug. 10. 15:38
 4/4 anonim ***** válasza:
elméletileg ugyanolyannak kell lennie az egész nyakörvnek.
2014. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!