Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van ivartalanitott benti...

Van ivartalanitott benti szuka kutyad?

Figyelt kérdés

Kerdesem foleg azoknak szol, akik bent tartjak a kutyajukat es nem mostanaban estek at a muteten. Hanem mondjuk fel, vagy egy eve vagy meg regebben.

Arra vagyok kivancsi, mennyire jellemzo az inkontinencia.


2014. aug. 10. 18:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
2,5 éves a kutyánk, 5 hónaposan, első tüzelés előtt lett ivartalanítva. Szobatiszta, soha semmilyen gondja nem volt a vizeletvisszatartással, pedig dolgozunk, suliba járnak a gyerekek. Reggel 5-6-ig van séta, majd 1-2 között, és este egy hosszabb séta.
2014. aug. 10. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem jellemző, 6 éves szuka, háromnegyed éve ivartalanítottuk, minden rendben vele!
2014. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
7 éves kinti-benti kutya, teljesen szobatiszta fél éves kora óta egyszer se ürített bent. Önhibángbol első tüzelése után ivartalanítottunk kb 11 hónapos korában. Sose volt miatta semmi baja.
2014. aug. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Három éves szukám hét hónaposan ivartalanítottuk, hála az égnek semmi jele az inkontinenciának.
2014. aug. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ivartalanított szuka, benti, 2 és fél múlt, de 4,5 hónapos korában ivartalaníttattuk. Nincsenek ilyen gondjai, de akkor is megbántam, legközelebb megvárom, míg kifejlődik teljesen a kutya minden téren és csak esetleg utána. Máshogy is néz ki a korán ivartalanított kutya és esetleg a viselkedése sem olyan lesz, mint amúgy lenne, lesz itt most erre pár rosszalló válasz, de ez az én kutyámon mit sem segít már, én ezt tapasztaltam és ez a véleményem.
2014. aug. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 sippara ***** válasza:
Másfél éves szuka, fél éve ivartalanították, semmi baja :)
2014. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
10 éves, és van inkontinencia.
2014. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
És mióta van inkontinencia, mert ez nem egyértelmű. A műtét óta?
2014. aug. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Előző ( szuka )kutyám 1,5 évesen lett ivartalanítva. Kb. 12 éves kora körül jelentkeztek az első tünetek - felálláskor, erőkifejtéskor először csak 1-2 csepp pisit vesztett, majd fokozatosan romlott a helyzet. 14 éves korára szivárgott a vizelete... Állatorvoshoz vittem, ő írt neki egy tablettát - az Incurint -, ezt élete végéig szednie kellett. Nyaranta 1/2 tabletta szinten tartotta, hidegben 1 tabletta naponta. 16 évesen ment el és többé nem volt inkontinencia-problémánk.
2014. aug. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
A mostani kutyusom - 2 éves törpetacskó - is ivartalanítva lett 1/2 évesen, teljesen egészséges:-)))
2014. aug. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!