Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Csak én szeretek ennyire...

Csak én szeretek ennyire kutyát sétáltatni?

Figyelt kérdés
Nincs olyan nap amikor nem vinném el sétálni legalább 1 órát. Szeretem nézni amikor boldogan szaladgál a többi kutyával.De simán a sétát is szeretem a kutyámmal.Ti is ilyenek vagytok vagy csak én?
2010. jan. 13. 15:10
 1/7 anonim válasza:
100%
viccelsz??? ez a hobbim:)
2010. jan. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kutyasétáltatás a kikapcsolódásom.Amikor hazajövők,az első,hogy megetetem a kutyát,majd viszem sétálni.Általában 2-3 órát sétálunk,majd hazajövünk,és este is 1 órát szoktunk.Nagyon szeretek kutyát sétáltatni:)
2010. jan. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A napi robot és rohanás után a nap fénypontja a séta. A kutyám is nagyon várja, élvezi, én meg kicsit ki tudok kapcsolódni, gondolkodni, elrendezni a napot, és összeszedni, mi mindent kell csinálni holnap.

Nagyon ritka, hogy nem megyünk, pedig nagy kertünk van (kinti-benti), "és van elég tere mozogni" (...).

1-2 órát szoktunk sétálni.

2010. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is imádok!!!
2010. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
hát, be kell valljam, én a reggeli sétát nem szeretem. Néha szívesen aludnék tízig, tizenegyig, vagy nem kelnék fel délig, és pizsiben üldögélnék itthon... aztán persze, hogy ráveszem magam, de attól még nem szeretem. Napközben, este, valóban jó sétálni, de a reggeleket soha nem fogom megszokni, szerintem.
2010. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

*én is annyira szeretek vele sétálni amikor más kutyákkal játszik addig én a gazdikkal beszélgetek

*ha "csak kettesben " sétálunk akkor azt annyira szeretem elengedni és ki szellőztetem a fejem át gondolom a napi történteket és jót futkosok a kutyival (L)

2010. jan. 13. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én szinte csak a sétáltatásért tartok kutyát:)
2010. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!