Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Baj ha az 57. -napra ellik a...

Baj ha az 57. -napra ellik a kutya?

Figyelt kérdés
Labradorról van szó. Úgy veszem észre mintha már vajúdna. Nagyon liheg már órák óta es rengeteg vizet iszik. Nem nagyon àll már fel és ha el is megy mindig ugy csinál mintha piszkítana, közbe meg semmi. Ha megszületnek nem lesznek koraszülöttek? Vagy szóljak az állatorvosnak? A hőmérsékletét még egyik kutyámnak se mértem , félek hogy eltörik a lázmérő vagy elszalad vele :/

#kutya #Kutyaellés
2014. aug. 11. 16:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

olyan szinten visszafogom magam hogy azt el se tudod képzelni, másoktól ugyis megkapod mindjárt a magadét.

Kérdéseddel kérdéssel válaszolok.

Ha mondjuk nálad, vagy a barátnődnél 7 hónaposan megindulna a szülés mit reagálnál? Vagy ha bármi rendellenességet észlelsz?

Na látod.

2014. aug. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem keresel egy állatorvos telefonszámot és hívod fel a szakembert, aki megmondja, mit tegyél??

Miért itt kérdezősködsz?

A telefonbeszélgetés nem kerül sokba. Remélem, ha baj lesz, azért nem leszel zsugori, és ha már nem ivartalanítottad a kutyád, vállalod a további költségeket.

Ja, a kiskutyákat be is kell majd oltatni, ami plusz költség lesz, remélem nem vagy egy zsugori, állatkínzó barom!

2014. aug. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Amikor majd neked is lesz valami komoly bajod, pl. rákos leszel és drága lesz majd a kezelésed, remélem majd egy percig sem fognak gondolkozni a megmentéseden, és majd azt számolgatják hogy abból a pénzből, amit ránt pazarolnának el, hány afrikai éhezőt lehetne megmenteni... Nem lenne kár érted.
2014. aug. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Bevittük az állatorvoshoz. Igazából apu is mondta hogy kicsit túl spiráztam. Mióta az eszemet tudom Goldenekkel nőttem fel. Es sikeres apuek tenyészete. A Labimat 3 éve vettük es őérte különösen oda vagyok. De az orvos azt mondta hogy még nem fog elleni.
2014. aug. 11. 16:58
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Látszik hogy szép családi körülmények között nőttél fel. Csak sajnálni tudlak!
2014. aug. 11. 17:01
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha apuék tenyészete sikeres, akkor miért itt kell megkérdezni, hogy mi a teendő? Miért neked kell intézkedni apu helyett?
2014. aug. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
Mi apuci kennel neve? :)
2014. aug. 11. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

Most mi ez a nagy bunkóság?? Miért kell egyből lehurrogni a kérdezőt??


58-63 közé szokták rakni a vemhességet,szóval az 57. nap majdnem beleesik az átlagba!

Ez kb. olyan,mintha téged kiírnak 30. vasárnapra,de a babád 24.-én jön!


A kutyának előkészítettet ellető lábába tessék "betuszkolni" a kutyát,és ott tartani,mert rohadtul nem szerencsés dolog,ha egy kinti helyen "potyogatja" el a kutyákat,mikor az elletőládája meg ott áll üresen!


Ha valami baj van az ellésnél,egyből orvos,addig meg nyugi,és segítsd a kutyát!

2014. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Tudod mi a baj? Az, hogy szaporítasz! És ha már állatok életét teszed tönkre, legalább ne ilyen bénán!
2014. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Nagyon helyes! Jól van, jó gyerek vagy! :)

De ha a közeljövőben ilyesféle baj van, inkább szakembertől kérdezz, mint itt! ;)

2014. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!