Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 es fel honapos roti kutyamma...

3 es fel honapos roti kutyammal semmi nem volt hirtelen gyenge lett, nem eszik ossze van esve hanyt. Le van gyengulve. Mi baja lehet ahogy felalitjuk lefekszik nem is iszik. Vidam volt egesz nap evett. Esetleg megevett valamit ami nem jo?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 22:35
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
edesanyammal.probaljik hivni es. nem ert rendesen mozgott a kiskuzya bejott lefekudt akkor vettem eszre mikor setalni akartam menni vele,felult es vissza is fekudt se kajat nem vett el pedig ejjel nappal enne se vizet. mi lehet ez valoszinu hogy belcsavarodas ? hanytatni is probaltam nem hanyt csak akkor mikor felkeltettem sargat de idegen targy os volt benne a virslinek a heja,meg egy fulltisztito palcika. sarga volt a hanyas. probal felalni nem tud
2014. aug. 11. 23:52
 12/31 A kérdező kommentje:
sikerult azt mondtak indulnak,de nem tudom tuleli e mert sir a kutya. uristen ha belcsavarodas akkor az nem lesz igy jo
2014. aug. 11. 23:55
 13/31 anonim ***** válasza:
57%

Istenem, neked hiába ír tanácsokat az ember :(

VIDD ORVOSHOZ MÉG AZ ÉJSZAKA, VAGY NÉZD VÉGIG AHOGY ELPUSZTUL!!!


Senki nem fogja diagnosztizálni neten keresztül a kölyköt azt biztosra veheted!

2014. aug. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Bélcsavaródás nagyon ritka kölyökkorban.

Induljanak is gyorsan!!!!!!!!!

2014. aug. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
elertuk az allatorvost azt mondtak uton vannak. en tudom hogy itt hirtelen semmi segitseg nincs de wnnyi az egesz felek es addig is termeszetesen aggodok es izgulok erte.
2014. aug. 12. 00:04
 16/31 anonim ***** válasza:

Nekem is rottim van, ezért veled együtt szorítok :(

Majd írd meg mit mondott a doki, remélem hathatósan tud segíteni háznál is, de jobb mint a semmi. Drukkolok a kölyökért!

2014. aug. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
meg mindig nem erkeztek meg a kuzyus most alszik horkol.jaj borzalmas erzes igy latni
2014. aug. 12. 00:17
 18/31 A kérdező kommentje:
mennyi ido alatt jonnek ki remelem nem 2 ora mint nalunk embereknel az ugyelet :S hivjuk megint nem veszik fel. meg probalunk mast is minden perc szamit
2014. aug. 12. 00:19
 19/31 A kérdező kommentje:
most lehet hulye kerdes de mae mindenre gondolol nem lehet hogy kimerult es almos? laza nincs. nem tudom mit gondoljak az az allazorvos mit csinal ilyenkor.
2014. aug. 12. 00:23
 20/31 anonim ***** válasza:

"mikor felkeltettem sargat de idegen targy os volt benne a virslinek a heja,meg egy fulltisztito palcika. "


Elég egyértelmű, hogy jól bekajált a kiskutyád mindenféle nem neki való dolgokat. Majd a doki kipucolja a gyomrát alaposan.

2014. aug. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!