Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 3 es fel honapos roti kutyamma...

3 es fel honapos roti kutyammal semmi nem volt hirtelen gyenge lett, nem eszik ossze van esve hanyt. Le van gyengulve. Mi baja lehet ahogy felalitjuk lefekszik nem is iszik. Vidam volt egesz nap evett. Esetleg megevett valamit ami nem jo?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 22:35
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
ocsem hazajott (nem sokkal ra jott az allatorvos)a kuzyus felallt egybol es bement a szobamba hivtam kijott es mintha semmi,nem tortent volna ivott is,orulve csovalo farokkal nyalogatott. :) az allatororvos tanacsolta hogy figyeljuk meg napkozben lathatolag a kora alapjan nem aludt eleget,hasat megnyomkodta nem volt felpuffadva,laza se volt a szemet foginnyet ia megnezte.
2014. aug. 12. 01:13
 22/31 anonim ***** válasza:
59%
Na most álljunk meg egy kicsit..... Idegen tárgyakat észleltél a kutya hányásában és házhoz hívtad a dokit ahelyett, h bementél volna egy rendelőbe? És ha pl műteni kell, azt hol gondoltad? A konyhaasztalon?
2014. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
valszeg az hogy összeevett mindent, nem kizárt hogy a kukából, de szerencséjére sikerült mindent kihánynia. Legközelebb figyeljetek jobban oda rá és a lehetséges veszélyforrásokat zárjátok el. Nagy szerencsétek volt hogy valami nem zárta el a végbelét, vagy szakította át, ilyennel nemlehet játszani.
2014. aug. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
hala az istennek jobban odafogunk ezek utan figyelni,alaposan. hala istennek nincs baj ma mar evett ivott es rengetegetf jatszot :)
2014. aug. 12. 10:42
 25/31 A kérdező kommentje:
kedves little red ! az allatorvos ejjel hamarabb kiert,minthogy mi vittuk volna el. nem is ertem miert kell au emberbe belekotni mikor en nagyon jol tudom hogy messzeb van az orvos.ok autoval jottek en gyalog mentem volna. most ilyenkor surgos helyzetben akkor mit tanacsolnal?
2014. aug. 12. 10:46
 26/31 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom a taxi szó ismeretlen...
2014. aug. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
jol van.kb ugyanannyi az ido meg ide er.az allatorvos meg lehetseges hogy akarmi van helyben is tud segitne esetleg ami esetleg surgos lenne. en igy gondolom.
2014. aug. 12. 16:18
 28/31 sippara ***** válasza:
73%
Little red, látod, hát a kérdezőnek van otthon egy jól felszerelt állatorvosi rendelője, steril műtője, meg egy komplett állatpatikája :) mondjuk hogy akkor egyáltalán minek kellett az állatorvos, az rejtély :)
2014. aug. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
jol van latom nincs kutyatok ti nem estetek meg panikba termeszetes hogy az allatorvos ami az eszembe jut hogy kihivom.engem nem erdekel hohy plusz koltseg. amint latod mindenki az orvost ajanlotta.ezert van a kijaro ugyelet. en nekem mikor taxit hivtam masfel ora kellet mig kijott. es nem minden taxi enged semmilyen esetben kuzyaszallitast. hogy miert kellet az orvos????? hat azert mert a kutya ahogy alt osszeeset de olvasd vegig ha erdekel.
2014. aug. 12. 17:34
 30/31 anonim ***** válasza:
nemértem minek kell kötözködni vele? Gyanus hogy nem pesten lakik, vagy bármilyen nagyvárosban ahol 5 percre van a legközelebb taxi, a kutya jól van akkor meg mi itt a probléma? Nem várt ma reggelig ahogyan a legtöbben tették volna.
2014. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!