Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg törpe schnauzer motiválás...

Öreg törpe schnauzer motiválása, tanítása?

Figyelt kérdés

Van egy öreg törpe schnauzerünk aki sosem volt tanítva. Mostanában kezdett el érdekelni a kutyázása komolyabban és azt szeretném megkérdezni, hogy 9 éves korában tanítható-e még? Valamint mivel lehet motiválni? Próbáltam virslit jutalomfalatként de tojik rá. Labdázni régebben szeretett, de most már az sem köti le a figyelmét.


Tanítható még?



2014. aug. 12. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanítható bármilyen korban, de persze nem feltétlenül fog olyan könnyedén tanulni, mint egy kölyök, de ez nem baj, én is felnőtt korában kezdtem el képezni a kutyámat. Próbálj meg más fajta jutalomfalatokat (sajt, lecsókolbász, vagy vannak puhább előre gyártottak), illetve próbálj meg más játékot (bot, frizbi, hurka). Ha játékkal gyakorolsz, figyelj arra, hogy 1-2 feladat után oldd fel, és játssz vele egy picit, persze ha csak nem pörög rá valamelyikre túlságosan, mert akkor csökkentsd a gyakorlás közti játékok mennyiségét és idejét. A jutit sem kell túladagolni, és csakis akkor kapja meg, ha megcsinálta a feladatot. Hajrá :)
2014. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
És,hogy jön ehhez Dancsó Péter ?
2014. aug. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!