Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy törpe snaci meg egy...

Egy törpe snaci meg egy nyuszi kijönnének egymással? Vagy a kutya kergetné?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
A kutya ragadozó, a nyúl zsákmány...max rácson keresztül érintkezzenek.
2014. aug. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak azért mert vannak olyan kutyafajták amikkel teljesen jól kijön:) de ezt a fajtát mondjuk még nem ismerem. a kérdést auért tettem fel mert valamilyen kutyust szeretnénk.. köszönöm a választ:)
2014. aug. 7. 10:47
 3/8 anonim ***** válasza:
Tényleg van, amelyik kijön és nem bántják egymást, de pont a múltkor olvastam, hogy a kutya úgy megkergette a nyuszit, hgy a nyuszi sokkot kapott és meghalt :( szóval én nem nagyon merném összeengedni, vagy csak szigorú felügyelet mellett.
2014. aug. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést kutya választás szempontjából kérdeztem, mert tudom hogy a snaci az kifejezetten rágcsáló írtásra lett tenyésztve még akkor is ha csak patkányokról volt szó a cikkbenn.... szóval lehet másfajta kutyust nézünk:) mert amúgy én is szívesebben össze engedném egy újfundlandival:D köszönöm a válaszokat:)
2014. aug. 7. 14:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Az legalább biztos széttépi...a snaci, lehet, hogy csak lefojtja.
2014. aug. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ne már:D rengeteg videót is láttam az újfundlandi meg a nyuszi játszanak és pont a nyufiról nem tudom elképzelni hogy széttép egy nyulat... és ezt tapasztalatból is mondhatom na meg amaga a tenyésztő is mondta h ez a fajta minden házikedvenccel kijön...
2014. aug. 7. 14:51
 7/8 A kérdező kommentje:
Ilyenkor a válaszokban látszik ki mennyire olvas utána egy fajtának:)
2014. aug. 7. 15:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg simán hozzá lehet szoktatni, ha kellőképp türelmes és óvatos vagy. Ha meg nem megy, kérd szakember segítségét. Szívesen segítenek, gyakran találkoznak ilyen kérdésekkel. Azon múlik, mit tanítasz meg a kutyádnak, ha megengeded neki, hogy levadássza, akkor le is fogja, de ha szabályokat állítasz, és be is tartatsz vele, akkor minden oké lesz. Nem a kutya fajtáján fog múlni, hidd el.
2014. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!