Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már veletek ilyen?

Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy úgy érezted, hogy tényleg a kutyád a legjobb barátod?


Nekem most van...alig vannak barátaim és olyan mintha a kutyám lenne a legjobb barátom...Ti hogy álltok ezzel?


2010. jan. 13. 18:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hát persze hogy volt :)
2010. jan. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

sőtt, ő az ember legjobb barátja

bántott már meg?:)

2010. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem, soha! Csak kíváncsi vagyok...mert ismerek egyes embereket akik nagyon rosszul bánnak a kutyáikkal.
2010. jan. 13. 18:14
 4/15 anonim ***** válasza:

nekem mindig is sokan voltak barátaim de tudtam h nem annyira bízhatok bennük (minden barát ilyen szinte) h elszólja magát pletykál ...

és amikor anyumékkal veszekszem ami engem ez nagyon kiborít akkor sírva a nagy maci kutyámhoz bújok és elpanaszolom gondomat és ő puszilgat és a szemében a csillogás ott van ami olyan mintha azt jelenti h 100%osan megért


u.i.: ő biztos nem pletykálja el a dolgaidat és biztos h nem veszekedünk össze egy fiún de szükség van "emberi" barátokra mert a kutya nem fog segíteni ha beteg vagy stb...

2010. jan. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az állatokról


Ne szégyelld te azt, ha szereted az állatokat. Ne röstelld, ha egy kutya közelebb van lelkedhez, mint a legtöbb ember, akit személyesen ismersz. Hazug próféták és otromba, komisz emberek azok, akik megrónak e vonzalom miatt, s ezt mondják: "Az emberektől lopja el az érzéseket, melyeket a kutyára pazarol! Önző, rideg fráter!" - ne törődj velük. Szeresd csak nyugodtan kutyádat, ezt a csillogó szemű, fáradhatatlan barátodat, aki nem kér barátságáért mást és többet, mint valamilyen szerény koncot és egy-egy simogatást. Ne hidd, hogy gyöngédség és önzés késztet az állatokat szeretni. Testvéreink ők, s ugyanabban a műhelyben készültek, mint az ember, s értelmük is van, néha bonyolultabb és finomabb, mint a legtöbb embernek. Mások nevezzék gyöngeségnek az állatszeretetet, gúnyoljanak ezért - te sétálj csak kutyáddal. Jó társaságban maradsz; s Isten tudja ezt." /Márai Sándor: Füveskönyv/


Sok helyütt idézik ezeket a sorokat és nem véletlenül. :) Én is így érzem.

2010. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem a kutyám a legeslegjobb barátom. tulajdoképp nincseek is barátaim, de a kutryusom ott van. Ha látja hogy szomoru vagyok odajön hozzám és ad egy puszit, vagy mellém ül a kanapéra és odabujik hozzám. olyan jo érzés hogy mindig tudja mikor vagyok szomoru mert egyébként nem nagyon szereti ha ok nélkül ölelgetem :)
2010. jan. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is sokszor érzem így, pedig vannal barátaim, ez természetes. A kutyád sosem bánt meg, mindig őszintén örül Neked és valahogy megérzi, mikor van szükséged egy kis odabújásra. :)
2010. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nekem akkor is ők a legjobbak amikor sok barátom van. :)
2010. jan. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

18.14 vok

18.19 ez gyönyörű el is küldtem e-amil-en anyukámnak gyönyörű :) és az a baj h ez a kemény valóság

2010. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ó, igen.


Ennél nem is kell többet mondanom/írnom. =)

2010. jan. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!