Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Volt már veletek ilyen?

Volt már veletek ilyen?

Figyelt kérdés

Volt már olyan, hogy úgy érezted, hogy tényleg a kutyád a legjobb barátod?


Nekem most van...alig vannak barátaim és olyan mintha a kutyám lenne a legjobb barátom...Ti hogy álltok ezzel?


2010. jan. 13. 18:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindigis a kutya volt a legjobb barátom. Vannak barátaim, de a kutya még a legjobb barátomnál is jobb barátom. Soha nem beszél vissza és mindig kedves.
2010. jan. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

igen volt.lehet h hülyén hangzik de rengeteget "beszélgettem"vele.és amikor szomorú voltam vagy sírtam mindig hozzám bújt,mintha értené miről van szó.=)

Ez nem baj h úgy érzed h ő a legjobb barátod...=)

2010. jan. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Igen érzi...amikor szomorú vagyok akkor mindig jön azzal a kis ártatlan arcával és bújik hozzám, bújik kezem alá lehajolok hozzá és azt akarja, hogy öleljem meg =) egyszerűen imádom <3

Am köszi a válaszokat =)

2010. jan. 13. 20:43
 14/15 anonim ***** válasza:
25 év vendéglátás után, a gyerkőceimmel és a kutyáimmal érzem magam a legjobban:)))) ha jol belegondolok, nincs is barátom, csak ismerőseim....kutyások:)))))
2010. jan. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

"Jobban szereted a kutyád ,mint az embert?

Ez nem bün, még nem.

A kutya viharban sem hagyott el engem,

Az ember kis szélben-igen"

2010. jan. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!