Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A vemhes kutyust lehet sétálta...

A vemhes kutyust lehet sétáltatni a szülésig?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves magyar vizslám és most van a 2. hónapban. És szeretném elvinni sétálni csak nem tudom, hogy szabad-e?

2014. aug. 13. 09:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Tényleg nem bántásból kérdezem, de aki ennyire nem ért hozzá, az minek vállal almot...?
2014. aug. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
"Az előrehaladottan vemhes szukánkat is sétáltassuk, engedjük mozogni, azonban ne végeztessünk vele túlzottan kimerítő feladatokat."
2014. aug. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 2-es.
2014. aug. 13. 09:51
 4/15 anonim ***** válasza:
95%

Jaj hogy unom már, hogy a fb falam tele van senkinek nem kellő különböző nemű, korú kutyákkal...

4-es ez neked ment...

2014. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Felőlem szaporítson, hát mit bánom én mit csinál? Tőlem úgy elletheti a kutyáját, ahogy csak akarja, de akkor legalább értsen(!) hozzá egy kicsit!
2014. aug. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
29%

5-ös akkor ne használd a FaceBook-ot. Megélsz nélküle is! Ha meg üzenetezésre használod, akkor ott vannak az e-mail-ek.

6-os Az oldal segítség kérés-nyújtásra van! Te meg nem segítesz, hanem leugatsz. Szóval szerintem te ne okoskodj.

2014. aug. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%

De most ez kb olyan szintű kérdés volt, mintha azt kérdezte volna, hogy "Vezethetek forgalomban egy defektes autót, ha egyébként nincs is jogsim?"


És eleve odaírtam, hogy mindenfajta rossz indulat nélkül kérdezem, miért akar úgy szaporítani, hogy nem is ért hozzá. Nem leugattam, én is csak megkérdeztem, hátha tud rá valamiféle választ adni. Te írtad, hogy ez az oldal arra való, hogy kérdezzenek. Hát én megkérdeztem, hogy minek akar tenyészteni, ha egyszer nincs hozzá se kellő információja, se kell tapasztalata, még csak az a minimális szint se, hogy magától tudja, sétálhat-e vemhesen a kutyája.

2014. aug. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
jó, de lehet, ha előre már megegyeztek a kis kutyás sorsába...
2014. aug. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Olvasgasd szorgalmasan a "már elrendezett sorsú" kis(nagy)kutyák történetét - és azt figyelmedbe ajánlom azon részeket, amikor arról van szó, hogy gazdája kidobta, gazdája sorsára hagyta, gazdája verte, gazdája éhezte, gazdája leszarta....

Szerinted ezeket a kutyákat mind úgy adták oda azok akiknél születtek, h "szia kiskutya most elmész egy olyan helyre ahol majd kidobnak, sorsodra hagynak, vernek, agyon elletnek, éheztetnek, le se szarnak. - jah nem... olyan helyre ahol szeretnek, megbecsülnek, családtag leszel. Boldog életet! Úgy örülök h jó gazdihoz került!"


Az emberek buták. És ezeket nem látják (be), csak addig jut el a tudatuk, h a mi kis Fifi kutyusunk olyan szép, hisz mindenki mondja, és a kölykök meg jaj hát a kölykök :) minden barátom mondta h ha lesz alom akkor min-den-képp kell nekik egy kiskutya" Hopp. A kölykök megszületnek. Mondjuk a barátnak, h ő is örüljön. Erre: jaj nem mondtam, költözünk, most nem jó. Úh beszéltem az asszonnyal és repülnék, ha hazavinnék (még) egy kutyát. Sajnos olyan munkát kaptam, hogy nem tudom bevállalni, ne haragudj, de nagyon cuuuuukik, majd azért átmegyek megdögönyözni őket.

És ez még csak a lightos verzió.

Felelőtlenség. Önzőség. Csak pár szó ami eszembe jut erről. De persze hajrá, hisz mindenkinek _magánügye_. A fenti vizsláknak is magánügye h túlélik-e, hogy találnek-e új gazdit miután a régi nem vált be... És azoknak akik erre a saját pénzüket költik még inkább magánügyük.

2014. aug. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A fajtamentés meg tele van olyan kutyákkal,akik ügy születtek,hogy már előre lesz mindnek gazdája.
2014. aug. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!