Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát vegyek?

Milyen kutyát vegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kutyát szeretnék vásárolni!Én 15éves mozgássérült fiú vagyok aki két egyágú bottal jár tudok bot nélkül is menni!

Melyik fajtát javasoljátok a keverék,menhelyi,labrador és a goldenen kívül?


2014. aug. 13. 23:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia, én nemrég kaptam kiskutyát, azthiszem labradorkeverék. Talán fajtiszta labi, de soha nem lehet biztosra menni. Én is kizártan elsőkörben a Goldent és a Labradort az egyik legcsúnyább indokkal. De végül megláttam a kutyusom képét egy oldalon, és beleszerettem :D Ő a legszófogadóbb, legokosabb, legjóindulatúbb kutya akit valaha láttam. A környéken mindenki imádja. :) Jobban tanul és viselkedik mint egy ismerősöm Border Collie-ja. Jó, néha megrágta a cipőket, rosszalkodott is, de már teljesen szobatiszta(3 hónapos kora óta). Ha azért nem akarsz Goldent, vagy Labit, hogy nehogy mozgássérült kísérőkutyának nézzék őket, akkor én is a Skót juhászt ajánlom. :) Viszont a menhelyen, ahova mentem, részletesen le tudták írni a kutya jellemét, hogy a tökéleteset találjam meg. :D Igaz, elsőkörben előadták, hogy domináns, és próbáltak lebeszélni róla, csakhogy én is elég domináns vagyok, (Ezt elsőkörben nem hitték el,mert vézna vagyok, és 13 évesnek néztek)

Igazából minden kutya egyéniség, a tenyésztőtől is érdemes lenne kérdezgetned felőlük, hogy ki a legtürelmesebb és legnyugodtabb.

2014. aug. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Jah, és állítólag a kiskutyám nem alkalmas ŐV-re, de számtalanszor megvédett már. Nem is félek este sétálni, ha velem van. :)
2014. aug. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
meggyőztetek labrador lesz
2014. aug. 14. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!