Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért akar elmenni a kutyám?

Miért akar elmenni a kutyám?

Figyelt kérdés
A kutyusom egy 1,5 éves magyar vizsla szuka kutya és mindig ki megy az utcára mostanában. Rendszeresen viszem futtatni, és nagyon jól nevelt kutyus. ( most tüzel és ma volt a 10. napja)

2014. aug. 13. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű a válasz, kan kutyusra vágyik, nincs ebben semmi szokatlan.
2014. aug. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Oké köszi. Most fogjuk pároztatni, hogyha tényleg ezért szökik ki akkor nincs valami ötlete valakinek, hogy tudnám a kertben tartani? Csak mert nem szeretném, hogy más kutyák is beleszóljanak a kicsikbe. Légyszíves normális válaszokat írjatok!:)
2014. aug. 13. 23:57
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Van egy ötletem. Ivartalanításnak hívják. A pároztatáshoz amúgy is fiatal még... ne legyél szaporító! Az ivartalanítás hasznosabb. Olcsóbb, mint egy alom felnevelése, meghosszabbítja a kutyád éltetét - ellenben az elletéssel -, megóvod az álvemhességtől, méhgyulladástól, daganatoktól. Ivartalaníttasd, jobb lesz neki!
2014. aug. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%
Én személy szerint nem értek veled eggyet, meghosszabitja az élettartamát.meg efféle dolgok. Ha nem életbevágóan szükséges, akkor semmiféle operáció, vagy hasonló. Példaként senki nem örülne neki, ha levágnál egyik testrészét, mondván hogy így majd jobblesz. Nem véletlen lett petefészke, és hasonlók.
2014. aug. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fogjuk is ivartalanítani. Csak egyszer mindenképpen akartunk kiskutyákat. Mielött még valaki azzal jönne, hogy "ÓRIÁSI TÉVHIT AZ, HOGY EGYSZER ELLENIE KELL EGY KUTYÁNAK" !! Én tudom, hogy tévhit, de mi mindenképpen akarunk egyetlen egy almot! A kölyköknek már van biztos helye!!
2014. aug. 14. 00:07
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
megfelelőkerítés kell a számára, vagy a tüzelés idejére tedd boszba, vagy hasonló helyre. Ha szóbatiszta, akkor a lakás is megfelelő lehet, persze csak este.
2014. aug. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2014. aug. 14. 00:14
 8/10 sippara ***** válasza:
Ha ennyi kölyöknek tudsz helyet, mondjuk kampányolhatnál kicsit a vizsla fajtamentésnek (ha már úgyis nekik csinálod a munkát), ugyanis DUGIG vannak kutyával (mint mindig).
2014. aug. 14. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Miért akartok mindenképpen kiskutyákat?
2014. aug. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy minden kölyöknek van biztos helye, hiszen a Vizslamentés és a Futrinka utca mindig kész segíteni a kidobott kölyökvizslákon....

Nekem is vizslám van. Megdöbbentően sok vizsla kerül utcára, vagy tartanak embertelen körülmények között.


És ha már szaporításról van szó, nagyon sok a lövésfélős, ijedős, víziszonyos, vagy éppen agresszív vizsla. Ezek mind a felelőtlen, tudatlan szaporítás eredményei. Amikor nem tudják, hogy egy vizsla milyen tulajdonságok birtokában kell legyen ahhoz, hogy valóban vizsla legyen.

2014. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!