Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mi a legszebb,...

Szerintetek mi a legszebb, legjobb kutya fajta? Ha én szeretnek egy kutyát szerintetek milyen fajta legyen?

Figyelt kérdés

2014. aug. 14. 22:36
1 2
 11/17 anonim válasza:
Berni pásztor
2014. aug. 15. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
Berni pásztor:)
2014. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszait.

Én meg nem akarok kutyát, vagy igazából nagyon akarok kutyát de meg nem nagyon lehetséges mert tudom hogy nem lesz elég időm ra most. Majd ha bisztos hogy tudok ra rendesen vigyázni akkor majd lesz, szerintem menhelybol.

Csak akartam tudni hogy mások milyen kutya fajtát szeretnek, lehet hogy utána nézek es nagyon megszeretem azt a fajtát.

Egy barátomnak van egy bokszere, nagyon szerető, hűséges kutya.

Berni padztorkutya is nagyon jo, nagyon energikus fajta es kell egy nagy kert hozza, gyönyörűek.

Rottweiler is nagyon jo, kell nagyon sok idő 'tanításra' mert ha nem 'tanítod' 'jó viselkedesre' akkor agresszív lehet, de ha a gazdája ért hozza nagyon jo fajta az is.

A labradorrol meg hallottam hogy a legokosabb kutyafaj es szereti a gyerekeket, nem ugy ahogy sok másik kutyafaj (értelmesen) türelmetlen, agresszív lehet gyerekekkel.

Imádok minden állat fajtát de a kutya az mindig a kedvencem volt es most is az.

<3

2014. aug. 15. 13:24
 14/17 2A0g0i1 válasza:
Szerintem válassz egyet a ,menhelyről mert akkor megmenthetsz egy életet. Es ott vannak nagyon arasnyos kis és nagy kutyák bár legtöbbször keverékek de én nagyon ajánlom a menhelyet.
2014. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Ha esetleg írtál volna valamit magadról.... Nézz utánna neten. Ha esetleg bérházban laksz akkor nyilván valami kisebb testű fajtiszta kutya, mivel a keverékeket nem feltétlen lehet tudni, hogy mekkorára nőnek meg stb.... Ha viszont kertesházban laksz akkor látogass el egy menhelyre!
2014. aug. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sztem Német Juhász, Akita, Husky a kedvenceim :D
2014. aug. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Német Dog <33

Ha tehettem volna én is német dogot veszek!!! ;)

2014. aug. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!