Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyás ajánlotok nekem?

Milyen kutyás ajánlotok nekem?

Figyelt kérdés
Eddig volt két Rotink de sajnos meghaltak. Van egy tacskónk és egy labradorunk szeretnék kis testű kutyát amit akár házban is lehet tartani. Kertes házunk van. Elsősorban társ kellene és nem házőrző illetve a Labrador mellé kellene egy játszó pajtás hiszen a tacskó már igen idős. Mindenféleképpen fajtiszta kutyust szeretnék 30-40 ezer forint értékben.

2014. aug. 18. 12:25
1 2
 1/20 anonim válasza:
0%
Golden Retriever! Borzasztóan okos, és mellesleg cukik is!
2014. aug. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
0%
Tartsatok ki az öreg kutya mellett is! -.-"
2014. aug. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Fajtatiszta kutyát nem fogsz kapni 30-40 ezer forintért, egyik fajtából se. Szaporítótól meg ne vegyél, akkor már inkább menhely.
2014. aug. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%

+ Ha eleget törődtök vele, akkor nem is kéne társ!

(2. voltam)

2014. aug. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

30-40 ezerért maximum szaporítótól tudsz kutyát venni, aztán lehet, hogy a sokszorosát ráfizetheted majd az állatorvosra.

Fajtában én spánielt, uszkárt, sheltiet vagy valami terriert (pl. westi, jack russel, welsh terier) tudnék elképzelni.

2014. aug. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Mennyi időt tudnál vele foglalkozni?

Naponta hányszor és hány órát vinnéd el sétáltatni?

Ápolnád rendszeresen a bundáját?


Amúgy a labrador az pont hogy nem házőrző, hanem egy nagyon emberbarát, családcentrikus kutya. A tacskó meg nem értem mit keres kint 0-24-ben... 30-40-ért pedig nem fogsz kapni fajtatiszta kutyát, max egy keveréket, amit úgy adnak el, aztán amikor felnő, majd pislogsz rá nagy szemekkel.


A kérdésre válaszolva: semmilyen kutyát nem ajánlanék neked. Foglalkozz a meglévőkkel.

2014. aug. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Mind a két kutyának nagyon jó dolga van de mikor elvesztettük a Rotit a labrador nem olyan mint előtte látszik rajta hogy hiányzik neki a társ. Az idős pedig már nem ugrál annyit ás szaladgál nem arról van szó , hogy ki dobjuk hanem hogy életet vigyen közéjük. Az ember nem tud annyit adni egy kutyának mint egy másik kutya
2014. aug. 18. 12:46
 8/20 anonim ***** válasza:
Inkább válasszatok menhelyi kutyust, mert ennyi pénzért maximum szaporítótól kaptok kutyát, és többet fizettek majd az állatorvosra, mint amennyit a kutyáért fizettetek. Ha fajTAtiszta kell, tenyésztőket, kenneleket keress, ha nincs pénzetek, akkor meg ott van a menhely. Rengeteg fajtajellegű keverék van - ugyanolyanok, mint amilyet te venni készülsz 30-40 ezerért, bár talán némileg egészségesebbek.
2014. aug. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
24%

Hát, én a 2-es vagyok:

De legalább lefáradhatnád, és nem csak eldobnád...

És arra sem feleltél amit itt valaki kérdezett: mennyit sétáltatod?

na, meg a fajta válogatós tipus... neked egy menhely se adna kutyát, amíg így kidobnál egy tacskót öregség miatt....

2014. aug. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

ma 12:51

Észlény....

Hol írta a kérdező, hogy kidobja a tacskót?

Még van idő iskolakezdésig. Gyakorold az értő szövegolvasást.

2014. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!