Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » S. O. S.! Miért reszket a kutya?

S. O. S.! Miért reszket a kutya?

Figyelt kérdés
13 éves spánielem nagyon reszket.Szerintem nem lázas.megnéztem.valakinek ötlet? előre is köszi

2014. aug. 19. 08:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hívj állatorvos sürgősen! Sajnos innen, csak ennyi alapján nem tudunk segíteni.
2014. aug. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
már abbahagyta.Máskor is csinálta már,de nem huzamosabb ideig,csak pár percig.
2014. aug. 19. 08:56
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is vidd állatorvoshoz. Lehet, hogy komoly a baj, talán fájdalmai vannak!
2014. aug. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az én kutyusom hasnyálmirigy gyulladásos, és a diéta ellenére, néha begörcsöl a pocakja, és eléggé remeg, szétcsúszik a lába, olyan fájdalmai vannak. Érdemes egy hasi UH-ra elvinni a kutyust, mert biztosan fájdalmai vannak. Addig is próbáld meg, hogy nem adsz neki csontot, bőrkét, hagymásat, fűszereset, tehát ami nem ehet pl. egy epés ember. Ha ettől nem jön elő többet, akkor valószínű vmi emésztőrendszeri problémája van. De állatorvos lássa!!!
2014. aug. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A kutyám akkor szokott reszketni ha megszidom, vagy felemelem a kezem.Ilyenkor fél.Vagy akkor is ha fázik.Esetleg lázzas is lehet, de akkor húzamosabb ideig remeg.Más tünetet nem tapasztaltál?Hányás?Sántikálás?bármi.
2014. aug. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5ös ! nem vettem észre semmit.Sokat alszik,de azt már régóta hiszen nem fiatal :(

4es! a lábai remegnek amikor áll,de ez a korral jár nem?

A németjuhászunk is alig bírta el magát öregkorára

2014. aug. 19. 10:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Akkor ne aggódj.Szegény már öreg, inkább hagyd nyugodni, simogasd, játsz vele.
2014. aug. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Fél, fázik, fájdalmai vannak, vagy lehet valamilyen neurológiai betegsége. Mindenképpen célszerű lenne állatorvossal megbeszélni ezt.
2014. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
2 szomszédunknak is epilepsziás a kutyája, és azok is reszketni kezdenek. De úgy, reszket a tied, hogy közben áll? Mert a többi elfekszik. Állatorvos már látta?
2014. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha a lábai remegnek, akkor vagy fájdalom (ízületi) vagy valamilyen neurológiai probléma (pl. gerincmeszesedés) lehet az oka. Előző voltam.
2014. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!