Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pittbul, vagy rottweiler a...

Pittbul, vagy rottweiler a nyugodtabb termeszetu?

Figyelt kérdés

2014. aug. 19. 11:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő domináns fajta. Az hogy mennyire lesz nyugodt az csakis a te neveléseden múlik.
2014. aug. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát az tőled fog fügni, hogy melyik nyugodtabb. Nekem volt mindkettőm, és szerintem azért a rottweiler nyugodtabb egy picivel, de mondom, hogy tőled függ, hogy hogy fogod nevelni őtet. Sok sikert! :)
2014. aug. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
es melyiket ajánlanatok családi kutyának jobban?igen tudom nevelés kérdése az egész :) de azért igy tapasztalatok szerint könnyen lenne a valasztas mert mind a ketto tetszik.ilyen őrző védő fajtából melyik a ketto kozul ami elso ajánlatos.mert csak nekem nemet juhaszaim voltak. természetesen szuka lenne igy elsoleg
2014. aug. 19. 11:43
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A pit nem őrző-védő, semmi köze hozzá, sőt, nem is szabad neki emberre támadni, eredetileg ugye így lett "tenyésztve". Első kutyának én egyiket se ajánlanám.
2014. aug. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ha már volt kutyád, akkor rottweiler szerintem. :)
2014. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden szempontból teljesen eltérő fajták, nem is értem miért pont köztük vacillálsz. Amúgy megkönnyítem a döntést, mert itthon nincs igazi pit, vagy csak bődületesen drágán.
2014. aug. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nekem nemet juhaszom volt. es tudom hogy határozott gazdi kell egy roti nak es a kutyasuliba is gondolom tanulnak hasznos dolgokat
2014. aug. 19. 18:05
 8/8 anonim ***** válasza:
Magyarországon max amstaffot tudsz szerezni. Szinte ugyanaz mint a pit. Amúgy szerintem inkább rotit válassz.
2014. aug. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!