Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy apad el a szukakutya teje?

Hogy apad el a szukakutya teje?

Figyelt kérdés
tegnapeste és ma reggel folyamán vitték el a kutyusom 6 kölykét hét és fél hetesek voltak. most azonban azt látom hopgy emlői meg vannak duzzadva, elmúlik majd magától vagy mit kell tenni ?
2014. aug. 19. 12:51
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
ja amugy magyarázd ,ár el hogy a tenyésszemle mire jó ? de ugy konkrétan akarok egy családcentrikus házörzőt: az udvarban nem rongál a tyúkjaimat nem eszi meg a gyerekemet meg ahátára is ültethetem, de nem engedi fel a tolvajt sem . engem olyankor nem érdekel hogy első helyezett lett a tenyésszemlén mert szebben szalad mint a többi. nem tudtok meggyőzni , amugy nem kell hogy meggyőzzetek
2014. aug. 19. 13:57
 12/23 A kérdező kommentje:
és még valami : szerinted mire pl a puli fajta kialakult a pásztorok hány szemlére vitték el a kutyájukat ?
2014. aug. 19. 13:59
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Azért nincs igazad a párhuzamok említésében. A méregből lehet, a te kutyád kevesebbet evett belőle. Babézia nem fajta függő és nem csak tenyésztett kutyákat veszélyeztet.

A kicsiknél kevés volt a napi kettő hozzátáplálás. Legalább 4x meg kellett volna kínálni őket. Most már mindegy. Ne nyomkodd az emlőit és tényleg kérjél a dokitól tejapasztásra valót. Természetesen borogathatod is, ahogy írta itt valaki.

2014. aug. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
80%

Hogy miért nem kellenek újabb keverék almok?Mert nagyon soknak esélye nincs gazdára.

Egész életükben ellenőrizni fogod az általad szaporított kölyköket?Mi garantálja,hogy egy-két év múlva nem egy sintértelep altatási listájának elején találjuk őket?

2014. aug. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Igazatok van, nem kellenek a szaporítók, de már azért nem jövök ide szívesen, mert annak ellenére, hogy valóban felelőtlenség szaporítani vagy tőlük vásárolni, nem gondolom, hogy egy kérdésre az lenne a leghasznosabb válasz, hogy mindenhol szaporítók.

Igazából azt veszem észre, hogy aki tenyésztőtől vesz kutyát, az már azt hiszi, hogy mindenhez ért, de tényleg sajnos, és az ő kutyájuk elit, nem bánt senkit, ők a falkavezérek, nyugodt kutya...stb.

Nekem is tenyésztőtől vásárolt kutyám van, de attól még nem vagyok elszállva tőle, és azért néha lehetne a kérdésekre is válaszolni.

Volt előtte egy nem tenyésztőtől származó kutyusom is, imádtam, és igen, nem volt szép, hogy szaporították, de ha már ott az a kis élet, hagyjam pusztulni csupán elvből? Így legalább nem került a gyepire, ami miatt mindig sírnak a törzskönyves gazdik...

Bocsánat, ha valakit megbántok, nem ez a cél, de nem értem, hogy minden második válasz az, hogy nem kéne szaporítani. Felfogták, tudják, de már megtörtént, akkor a kérdésre is válaszoljon valaki...

2014. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
72%
Ismét egy tudatlan, pökhendi állatkínzó. Szegény szuka, szegény kiskutyák.
2014. aug. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Én pénzt nem adok kutyáért elvből,mentett kutyáim vannak,egyik sem tenyésztőtől.Civil állatvédőként mégis elítélem az ilyen agyhalott szaporítókat.Ilyenekkel kötelezően megnézetnék egy sintértelepi altatásos napot,mikor helyhiány miatt több egészséges kutyát gyilkolnak le egymás után,akkor hátha csúcsra járatná a két darab agysejtjét és elgondolkodna.
2014. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
93%

'Nekem is tenyésztőtől vásárolt kutyám van, de attól még nem vagyok elszállva tőle, és azért néha lehetne a kérdésekre is válaszolni. '


Tényleg? Nekem meg nincs tenyésztőtől vásárolt kutyám, de van 3 mentettem, és járok ki a gyepire, vannak állatvédő ismerőseim, tudom, hogy mi megy. Amíg egyetlenegy kutya is szenved idióta emberek felelőtlensége miatt, addig az egyetlen kérdés, amire válaszolni lehet, hogy 'mi a pics--nak szaporítasz, te idióta?'

2014. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező, nem olvastam el amiket írtál, mert nem vagyok kíváncsi rá, de áruld már el, miért kell 4 kommenten keresztül magyarázkodni azon, hogy te is csak egy tudatlan, felelőtlen szaporító vagy? Attól még, hogy nem fajtatisztaként árulod szerencsétlen keverék kölyköket, még az vagy. Az ilyeneket sose fogom megérteni.
2014. aug. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

nem mennek gyepire mivel itt nincs ilyen , egy olyan országban élek ahol a egy kenneles kutya egy átlag ember 4 havi fizetése így a keverékeket szeretik és tisztelik , és keresik , mivele egy érzékeny fajtatiszta kutyát nem mindenki bír fenntartani.

és mielőtt jön a sokkos hogy a fenntartása pénz :

itt mindenkinek van háziállata + kajamaradék ami bőven ellát egy kutyát tápolás nélkül is.

Magyarországon nem nagy cucc beviszik a gyepire és kész. itt nincs gyepi , ki meg nem dobja senki a kutyáját , mert egy főttojás, pár marék hus mindenkinek van otthon naponta hogy megetesse a kuytáját.

2014. aug. 19. 18:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!