Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék kék szemű lehetőleg...

Szeretnék kék szemű lehetőleg ezüst vagy vörös husky kutyust, hol találok?

Figyelt kérdés
Melyik kennelnél vannak ilyen kutyusok? Köszi!
2014. aug. 19. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Kakastavinál decemberre lesz elvihető ha minden jól megy. És a star'n nordica siberians nál is akörül lesz kb. ha minden jól megy. Náluk érdeklődj.
2014. aug. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! A kakastavinál szinte biztos, hogy barna szeműek lesznek a kicsit, hisz a felmenők is azok :( A másik kennelnél szintúgy :(
2014. aug. 19. 16:25
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

ja bocsi, szemszín igényedet nem is néztem. Igen olyan 99% hogy mindkettőnél barna lesz.


A pár husky kennel közül amit ismerek úgy tudom csak náluk lesz most alom idén még. A többi jövő tavasz-nyár ahogy alakul.


Szépek amúgy a barna szeműek is :)

2014. aug. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Fajtamentést nézted már? Vannak náluk kék szemű kutyusok is!

[link]

2014. aug. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
nézelődj külföldön magyarban nincs olyan kennel ahol szép kék szemű kutyát kapnál :)
2014. aug. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi! Fajtamentést mindig nézem, de sajnos a meglevő huskym csak kölyköt fogad el :( Járunk emiatt kutyasuliba, de csak odáig jutottunk, hogy ha nem piszkálják ő sem piszkál senkit, de azért ez az ő területén nem így lenne :(
2014. aug. 21. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem érdemes hozzá másik kutyát hozni csak tökéletes viselkedésű kutya mellé hozz másik kutyát
2014. aug. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!