Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vemhes lesz ha csak egyszer...

Vemhes lesz ha csak egyszer ragadnak össze?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves magyar vizslám. Tegnap pároztattuk és összeragadtak! Akkor már biztosan vemhes lesz, vagy mégegyszer kell a biztos vemhességhez?

2014. aug. 19. 18:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
77%
Remélem tudod hogy egy alom felnevelése 200.000Ft
2014. aug. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
43%
Gondolod,hogy egy ilyen begyepesedett agyú szaporító ennyit fog költeni a felnevelésére?
2014. aug. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Talán te vagy a begyepesedett agyú ha nem érted meg, hogy a kérdésre választ kell írni!! Az ivartalanítás pártiak ne is írjanak ide, mert én a kutyámat nem fogom megműttetni. Aki ezzel nem ért egyet az ne is írjon!!!! -.-
2014. aug. 21. 21:14
 14/21 anonim ***** válasza:
9%

Hagyd ezeket a××× válasz adókat. Elég ha egyszer ragadnak össze de ha mihamarabb elviszed állatorvoshoz és kivizsgáltatod annál hamarabb fogod tudni hogy vemhes e? Sok sikert kívánok neked a kiskutyák egészségéhez és nagy alomhoz.

Ja és üzenem a többi válaszadónak hogy lehetne normális választ írni az az ő dolga hogy mikor pároztatja a kutyáját meg amúgy lehetne vele kedvesebben is foglalkozni nem kell tutira hülyeségeket mondani róla!!!!!

Az ilyen válaszadók pedig inkább nem is regisztráltak volna!!!!!!!!!!!!!!!!

2014. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
38%

,,kérdésre választ kell írni!''


NEM KELL senkinek választ írni ha nem akar!!!

Valószínű szok mindenki tudja a választ, mint ahogy én is, de NEM fogok válaszolni, mert ilyen provokáló kamu kérdéssel nem foglalkozok!!! Inkább menj ,, játszani'' !!! XD

2014. aug. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen 14-es!:)) 15-ös: Ha nem akarsz a kérdésre válaszolni akkor ne írj ide te agyon iskolázott!!! Remélem érthető voltam!!

---------LEZÁROM---------

2014. aug. 23. 01:49
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem zártad le, de roppant hatásos volt. :D
2014. aug. 23. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

15 vagyok.

Akkor ezt minek írtad okos tojás:


,,a kérdésre választ kell írni!!''

Erre már nem tudsz válaszolni igaz e !! Meddig jutottál az általános iskába? Saját szavaidat hazudtolod meg! Innen is látszik hogy túl nagy a fantáziád, nincs is kutyád! XD

2014. aug. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Elegem van már abbol hogy a nagy kepu valaszolok( tisztelet a kivetelnek) azt hiszik hogy ok mindent tudnak. Mi vagy te, valami zseni hogy belelatsz masok fejebe?? Szivem szerint az ilyeneket le tudnám ütni. És ez most nem csak neked szol 15-ös hanem minden nagy pofaju idiotanak akik ezt gondoljak. De sztem nem csak nekem van mar ezzel tele a tokom hanem minden kerdezonek aki ilyesfajtat kerdez mint pl. Én. Az még nem jutott eszetekbe hogy nem erdekel minket, idiotak. 15-os azert irtam mert hogy ha nem a valaszt irod hanem egy nagy hulyeseget ami senkit sem erdekel akkor feleslegesen koptatod a billentyűzetet!...azert csak most irok mert eddig nem lattam, de remelem azert meg latja akire vonatkozik!! Ennyi!
2014. dec. 8. 14:00
 20/21 A kérdező kommentje:
Egyebkent ezt a szoveget mashogy irtam le de sajna nem engette elkuldeni!
2014. dec. 8. 14:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!