Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kis mozgasigenyu,...

Milyen kis mozgasigenyu, nagytestu es nyugodt kutyafajtak vannak?

Figyelt kérdés

Jelenleg van kutyusom aki nagyon nagy nozgasigenyu es kis termetu.

Kovetkezo kutyam nagytestu lesz es erdekelne milyen "lusta" kutyafajtak vannak. :)

Persze setaltalva meg foglalkozva lesz vele mindennap. :)


2014. aug. 19. 18:44
 1/9 mantis religiosa ***** válasza:
Nincs kis mozgásigényű kutya! Ha lusta vagy NE TARTS kutyát!
2014. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
42%
Leonbergi,Ujfundlandi,bernipásztor,bernáthegyi.. de nézz körül egy menhelyen, biztos tudnak ajánlani egy kutyát, ami igazodik az igényeidhez!
2014. aug. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az óriások általában már nem túl pörgősek, elég nekik cipelni azt a súlyt. Ilyen az újfundlandi, a berni pásztor, a bernáthegyi. A leonbergiről mondják, hogy kicsit atlétikusabb. A masztiffok is ilyenek és a landseer.
2014. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Leonbergi (ajánlom!), Bernáthegyi, talán a Berni pásztor is

Általában az óriás termetű macis, zömökebb kutyák kevesebb mozgást igényelnek mint kisebb társaik, de nekik is szükségük van a napi sétára, futásra!

2014. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Újfundlandim volt és igen csak lusta, először azt hittem csak az én kutyám ilyen lusta, de a szomszédom is beszerzett egyet és az övé még jobban utált sétálni mint az enyém. De úszni imádnak, ha van úsztatási lehetőség azt mindenképpen ajánlom az Újfundlandihoz...:)
2014. aug. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Német dog. :)

Játékos, vicces kutyák, de maguktól fel sem kelnek a kanapéról. :D

2014. aug. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a válaszokat az Újfoundlandi nagyon tetszik régóta. A kaukázusi juhászkutya is ilyen vagy az sokkal aktívabb?


Elsonek uzenném hogy nem vagyok lusta, mellesleg emlitettem hogy van egy nagy mozgasigenyu kutyam és vele mindennap foglalkozok. :)

2014. aug. 19. 22:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Kau nagyon kemény és egyáltalán nem lomha. Én is a leot ajánlom, mert ráadásul nem nyáladzik, ellenben az újfundlandival és a bernáthegyivel.
2014. aug. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeles testu rovidlabu nagytestu kutya: masztiff,amerikai bulldog pl.

Az amerikaistaffordom (XL-es,szelesitett valtozat) napi 1-3 ora poraznelkuli szaladgalas/kutyakkal jatszas utan elfarad es alszik otthon. De o nem annyira lusta,mint egy bulldog. En fogok vele jarni futni: jelenleg egyedul jarok. (Meg kolyok es nem szabad egyutt futni 1,5 eves koraig)

2019. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!