Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi legyen a neve?

Mi legyen a neve?

Figyelt kérdés
Rajzos német juhászkutya, kan. Tudom sok ilyen kérdés volt már, de ott viszonylag gyakori neveket írtak csak ( Cézár, Rex, stb...) én pedig inkább valami ritkább, egyedi nevet szeretnék neki adni. Gondolkodtam a Riley-n ("Rájli"), szerintetek ez milyen? Tudnátok írni pár ötletet? Törzskönyvi név nincs, mivel még nem született meg, így abból sem tudok kiindulni. Köszönöm!

2014. aug. 20. 09:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Bence, fiatalos egyedi. :)
2014. aug. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ha igazán különlegeset akarsz neki adni, csak ránézel a kiskutyádra és már meg is van a neve.Általában a kinézet meg a tulajdonságai miatt hamar beugrik egy név.Fontos hogy olyat nevet válassz neki ami könnyen megjegyezhető, nem hosszú, mert a kutyák csak két szótagnyi hangsort tudnak megjegyezni.De ha törzskönyves lesz, akkor alapból fogja viselni a kennelje nevét.Riley,Árcsi,Mex, de németjuhászoknak általában a szokásos neveket adják, amit te is megemlítettél.Sok sikert a leendő kiskutyádhoz.
2014. aug. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
100%
[link] itt találsz párat ;)
2014. aug. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Rino:)
2014. aug. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Astor,Jerry,Zeus stb.Csak mert mi kutyáinkat is így hívják:)
2014. aug. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Treff 012 válasza:
100%
[link] - ha esetleg van valamilyen fontos dátum... de itt is nagyon sok név van. Nekem is egy rajzos németjuhász-keverék kutyám van (csak szuka), az ő neve Treff (a kártya után) de szerintem a Riley igazán jól hangzik. :)
2014. aug. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Riley nagyon jó ötlet, vagy esetleg valami egyéb angol név. A magyar elég sablonos már. Pl Eddie, Josh, Taylor
2014. aug. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Harvey, Bruce, Axel, Isaac, Simon (Szájmon). Az én kutyámnak Axel a neve:)
2014. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Az én nj-m az apja után kapta a nevét ( Brutus ) 2 hónapig gondolkodtam és amikor már ott voltam és már megvetem a kutyum ak tudtam meg h Brutus az apja neve :D ajánlom az apa utáni nevet :)))
2014. aug. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ment a zöld pacsi. Összeszedtem még pár lehetséges nevet az írott/linkelt nevek közül. :)
2014. aug. 20. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!