Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez milyen fajta kutya lehet...

Ez milyen fajta kutya lehet és kb. mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

[link]

Ha valaki tudja milyen fajta kutya és hogy kb menyibe kerül az kérem írja meg. Előre is köszönöm.



2014. aug. 20. 21:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Miért, a szamojédnek lehet kék a szeme????

Fehér husky:

[link]

2014. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
én a samoyed-eket nem nagyon ismerem ezért mondtam hogy akita biztos nem lehet, de így kép alapján tényleg inkább husky.
2014. aug. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
hát ez kérlek szamoyed husky keverék.
2014. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Pont jó képet találtál 11-es válaszoló. A többi képen nem is így néz ki ez a fajta husky kölyök :) (Lehet eltévedt a kép a sok kutyakölyök közt :))

Egyébként semmi nem garancia arra, hogy fajtatiszta, törzskönyves, standard kutya van a képen. Simán lehet keverék vagy hibás egyed.

Szerintem legjobban egy szamojédra hasonlít, a szemét leszámítva.

2014. aug. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és nem azért szeretnék ilyen kutyát mert tetszik a szőre meg minden hanem mert szerintem aranyos és nekem az ilyen kutyák tetszenek mert nagy kutya, szeretni való és ha megtanítom ,még házőrzőnek is jó kutya lehet :)
2014. aug. 20. 22:20
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

hát mondjuk ha valóban valami szamoyed husky szerűség akkor ebből a büdös életben nem lesz házörző.


De nézhetsz spicceket.

2014. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Kutyát még mindig nem kinézet alapján választunk, meg mert "nekem az ilyen kutyák tetszenek".

Egyébként szánhúzókból sose lesz házörző. Maximum megugatják a betörőt.

2014. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

hát keresgéltem ahogy mondtátok és ha szamojéd és husky keverék akkor valami ilyesmi kutya lehet :

[link]

2014. aug. 20. 22:27
 19/21 anonim ***** válasza:

az északi szánhúzó fajták nehezen nevelhetőek, mert önállóságra lettek tenyésztve. És nem igénylik azt a közeli kapcsolatot az emberrel, mint pl a juhászkutyák.

Nem kezdő kutyásoknak valók.


Szerintem ha ez a kölyök tetszik, akkor vegyél inkább amerikai-kanadai fehér juhászkutyát.


[link]

2014. aug. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Utolsó: csak régen voltak amerikai-kanadai fehér juhászok, ma már svájci fehér juhászkutyák (az FCI is ilyen néven fogadta el őket): [link]


Egyébként egyetértek, bár ez még elég ritka fajta Magyarországon, úgyhogy meg kell válogatni, hogy honnan veszi az ember... Az ára pedig jóval 100.000ft fölött van.

2014. aug. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!