Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném elvinni a kutyáimat...

Szeretném elvinni a kutyáimat egy amatőr verseny olyanra ahova bárki nevezhet! Hogy kell felkészíteni? És indulhatnak?

Figyelt kérdés
Van egy Havanese kutyám őt lehetne vinni 500 méteres futóversenyre? Persze ha nem bírná vagy nagyon lehetne rajta látni természetesen kiállnánk de egyáltalán ilyen kutyák mehetnek? Van egy másik kutyám is aki Tibeti spániel ő se indulhat? Mert azt hallottam hogy kiesik a szemük és azt tudom hogy a rövid orrúk miatt nehezen kapnak levegőt de ilyen távot se bírnak?

2014. aug. 21. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mehetsz bármilyen kutyával. De előtte edzetek. Ott látod, mennyit fog bírni. Úgy veszem le a szavaidból, hogy már te alapból úgy akarsz odamenni, hogy fingod sincs mennyit bírnak a kutyáid.
2014. aug. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 KGabi0000 ***** válasza:
Igen,igaza van az elsőnek.Én sem fogom a tacskómat tacskófutamon indítani,ha tudom,hogy esélye sincs.Ehhez edzeni kell,nem úgy van,hogy csak úgy odamész,ha mindenki így lenne,ahogy te,akkor aztán lenne kutya bőven az ilyen versenyeken,de egyik sem bírná a tempót,aztán 50 méter után összeesnek a kutyák.És miért olyan fontos ez?Miért muszáj futattni őket?
2014. aug. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát még nem is az hogy nincs esély. Csak a távot tudja teljesíteni. Egy nagyobb canicross versenyen egyszer legalább részt venni már önmagában hatalmas élmény, még ha dobogóra esély sincs.
2014. aug. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 huzoro ***** válasza:

Egy egészséges (akár kistestű) kutya bírja!

Edzés inkább csak azért kell, hogy legyen hozzá kedve!

2014. aug. 22. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nem muszájból viszem őket.Hanem azért mert rég nem vittük őket sehova és imádnak futni.Nagyon gyorsan...Csak a fajtájuk miatt kérdeztem hogy bírják e a hosszabb futást.
2014. aug. 22. 12:13
 6/6 A kérdező kommentje:
És azt is kérdeztem hogy kell felkészíteni természetesen nem úgy mennék oda hogy semmit nem tudok...
2014. aug. 22. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!