Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hányszor szoktátok fürdetni...

Ti hányszor szoktátok fürdetni a máltai kutyusokat? Egy héten szabad többszor (2x)?

Figyelt kérdés
2014. aug. 22. 09:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%
Mi a csudának fürdetni hetente? Teljesen tönkreteszed a bőrét, a szőrét....
2014. aug. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
64%
Nekem ugyan nem ilyen kutyusom van, de én évente egyszer szoktam fürdetni, mert tényleg tönkreteszed a szőrét és a bőrét
2014. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Ugye ez vicc? Még a heti 1* fürdés is sok. A kutya szőrzetét, bőrét totál tönkre vágod.
2014. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%
mondjuk ha házba tardtod akkor meg kell fürdetni mert ha nem akkor minden tiszta retek lesz
2014. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Bent van a lakásba csak sétálni meg piszkolbi megy ki de olyan piszkos mindig! Hetente 1x fürdetem!
2014. aug. 22. 11:38
 6/18 A kérdező kommentje:
piszkolni*
2014. aug. 22. 11:39
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Megfelelő, jó minőségű samponnal és balzsammal lehet akár hetente is fürdetni.(nem bobival meg panzival) Az én legidősebb máltaim most 9 éves, 2 hetente fürdik a mai napig és köszöni, a szőre és a bőre is tökéletes állapotban van.
2014. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Meg a füle büdös pedig takaritjuk mindig de mégis! Mit csinaljak vele? :(
2014. aug. 22. 11:43
 9/18 anonim ***** válasza:
Ki vannak szedve a szőrszálak a füléből?Valószínűleg be van gyulladva neki.Én megmutatnám egy állatorvosnak, és minimum egy egészségügyi nyírásra elvinném kozmetikushoz...
2014. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
52%

Egy ilyen apró kutya hogy lesz piszkos? Porban fürdik vagy meghempergőzik a sárba? Nekünk 3 éves skót juhászunk van eddig 2x lett samponos vízzel lefürdetve. Át van rendesen fésülve, lába tiszta vízzel lemosva ha piszkos lenne. Nem büdös, gyönyörű hófehér a bundája (már ahol olyan a színe). Pedig igencsak bandázik naponta....

Tudom, hogy nem ugyanolyan a szőrtípus, csak érdekelne, hogy lesz annyira koszos, hogy tetőtől talpig samponnal füretni kellene ilyen sűrűn?

2014. aug. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!