Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ebgondolat kutyaiskolába jár...

Ebgondolat kutyaiskolába jár valaki? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy volt már róla kérdés, de az régebbi. Mi szeptemberben szeretnénk oda tanfolyamra járni.

2014. aug. 22. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez engem is érdekelne, néztem a kölyöktanfolyamukat, de sajnos a szeptemberi kezdési időpontban még nem lesz kész a kutyusunk immunizálása.

A helyszínt viszont láttam már, az nem tetszik benne, hogy magasfeszültségű vezetékek közvetlen közelében van sajnos.

2014. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi ugyanígy késtük le a nyári kölyöktanfolyamot.. :) Máshova járunk most oviba, de nekem az Ebgondolat szimpatikusabb, ezért szeretnék váltani.
2014. aug. 22. 17:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És most hova jártok?
2014. aug. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azúr kutyaiskola, Érd-Parkvárosban. Nem mondom, hogy rossz, bár nem is vagyok benne biztos, hogy ovi alapján lehet ítélni, mert ugye ez inkább játékos szocializáció, nem igazi tanítás. Csak nekem kezdetektől az Ebgondolat szimpatikusabb, közelebb is lenne. Abban "jobb" az Azúr, hogy az ovijuk nem zárt tanfolyam, bármikor lehet csatlakozni.
2014. aug. 22. 18:04
 5/10 Hovarju ***** válasza:
100%

Mi még akkor jártunk oda, amikor megnyitott. Sőt előtte is hozzájuk jártunk- akkor HEROSZ kutyaiskola voltak.


kb.4 hónapos volt a kutyám, amikor először náluk jártunk és kb.3 évig majdnem minden alkalommal ott voltunk.

Nagyon szerettem oda járni, a kutya is és én is sokat tanult, jó hangulat volt. Jó oktatókkal.


Javaslom menj el hozzájuk, először akár kutya nélkül is és nézz végig egy foglalkozást. Kérdezz bátran, akár foglalkozás után a gazdáktól is. És ha tetszik, amit látsz, javaslom próbáld ki.

2014. aug. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Bátran ajánlom őket, sokféle tevékenységet lehet náluk űzni a kutyával, a városban is van kihelyezett órájuk, szocializáció, stb
2014. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dolgoztam már olyan kutyával, aki ott lett antiszoc az oviban, de ennél többet igazából nem tudok róluk.
2014. aug. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :) Akkor megpróbáljuk a tanfolyamot. Remélem minden rendben lesz.
2014. aug. 23. 09:39
 9/10 anonim válasza:
100%

Szia! Én csak jókat tudok mondani, főleg a rehabról, mi azért "ragadtunk" ott, mert rendbe hozták a kutyámat, akibe előtte 1 kutyasuli és 2 magánkiképző bicskája is beletört. :)

A tanfolyamok nagyon igényesek, a gyakorlat mellett kiterjedt elméleti alapozást és magyarázatot adnak, a lányok bármilyen kérdésre szívesen válaszolnak, és nagyon értik a dolgukat. Kis létszámú csoportoknál is legalább 3 segédkiképző felügyeli a kutyákat.

Jó sulizást, nekünk nagyon bejött! :)

2014. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Szia! Bocsi, hogy ilyen későn válaszolok.

Azóta már két foglalkozáson voltunk, nekem is nagyon szimpatikusak. Az órán is, ahol általában 4-5 kiképző is jelen van (pedig max 15 kutya lehet), meg az is, hogy utána elküldik az anyagot e-mailen. Nagyon meg vagyok elégedve velük. :)

2014. szept. 16. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!